Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett szex...

Fogamzásgátló mellett szex utáni vérzés oka mi lehet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy foggátló mellett az elso 3 hónapban lehet áttöréses pecsetelő vérzés de en már több éve szedem úgyhogy nem ez van

Nem gyakran van kontaktvérzésem szex után, de most kicsit erősebb volt, mensim sincs már meg és nemis most kell jönnie szóval nem értem mitől. Valakivel volt ilyen már?



2021. dec. 13. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mennyire intenzív a szex?
2021. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Közvetlen szex után volt? Ha nem, akkor lehet azért is mert nem szívodott fel elegendő mennyiség a fogamzásgátlóból, de ettől még ugyanúgy véd.
2021. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok es viszonylag intenzív de ennyire sztem nem kellene véreznem akkor sem, nem igazán értem
2021. dec. 13. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Méhszájseb is okozhatja. Vagy hámsérülés esetleg. Mikor voltál vizsgálaton? Érdemes megemlíteni az orvosodnak.
2021. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jahm, kéne egy citológia, bár elég fiatal vagy még, hogy komolyabb probléma legyen.
2021. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen már esedékes a nődoki amúgyis éves kontroll miatt

Olvastam hogy peteérés miatt is lehet de a gyógyszer mellett elvileg ez nem lehetne, de van olyan hogy több évi szedés után már nem hat vagy ilyesmi? (Yasminelle foggátló)

2021. dec. 14. 00:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Elvileg ilyen probléma nem állhat fenn, gyógyszer mellett (ha rendesen szeded) nincs peteérés. Szerintem esélyesebb egy kis méhszájseb. Konzultálj a dokiddal róla.
2021. dec. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!