Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, ha kinevetnek...

Mit csináljak, ha kinevetnek az iskolába, mert átáztam?

Figyelt kérdés
ma a suliban órán osztálytársam észrevette, hogy véres a székem. Ezt egy fiu osztalytarsam is meglatta, es latszott az arcan, hogy undoritonak tartja...en azt mondtam, hogy a padba beakadtam, es a labam verzik, aztan elmentem a wc re atoltoztem (tesigatya) es hazajottem mert cikinek ereztem...most kerdezgetik, hogy mi bajom volt. Holnap nem merek iskolaba menniy mert felek, hogy nevetni fognak..mit csinalaljak ha ez megtortenik?

2021. dec. 20. 20:51
 1/8 anonim válasza:
96%
Hat ez cink amúgy én is szégyelltem magam sokszor e miatt de természetes dolog és ne foglalkozz ilyennel. Ha kérdezik mond akkor hogy mert fájt is nagyon a lábad és azért öltöztel át hogy ne legyél véres nadrágban. És ne menj holnap ha gondolod de senkit sem fog érdekelni
2021. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Ugyan már, minden nő menstruál, nyugodtan megmondhatod, hogy megjött. Igazából az a bunkó, aki ilyet megkérdez egy nőtől. Éretlen kis hülyegyerek.
2021. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Idén már ne menj,jövőre nem fognak annyira emlékezni rá.
2021. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond amit az első mondott. Ha szekálnak vele szólj a tanárnak.
2021. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Tisztasági betétet akár mindennap használhatsz és akkor nem ér váratlan baleset. Mensi erösebb napjain meg akár ovatosságbol a betét mellett tehetsz tampont is, dupla védelem. Én ilyenkor sötét nadrágot hordok azon kevésbé látszik a székre meg rádobhatsz egy pulcsit és arra ülj. Akár bemész, akár nem, majd elfelejtik. Mondhatod hogy pihentetted a lábad, amit felsértett a pad
2021. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
98%
Neharagudj de hanyadikba jarsz hogy ilyen idiotan viselkednek a (kis)fiuk?
2021. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nemrég 30 éves létemre sikerült így járni (2 nappal előbb jött a rohadék,pedig inkább késni szokott). A melós cuccunk világos, közvetlen kollégáim mind pasik. Mikor észrevettem(már a WC-ben), volt egy kis folt, senki nem szólt. Az egyik kollégám kicsit furcsán nézett utána, mikor másik nadrágban jöttem vissza(mindig koszos lesz mindenkié, de nem szoktuk leváltani aznap). Azóta semmi, eltelt pár nap, ha észre is vették, max kibeszélték egymás között, de ennyi. Én bemennék, ha nem is holnap, holnapután és tennék a lábamra kamu ragtapaszt, hogy amikor öltözök tesire lássák, hátha így jobban benyalják a dolgot. Aki undorodik, max elkerül (az a srác), de ha látják, hogy téged nem érdekel, nem is fognak foglalkozni vele, nem lesz érdekes.
2021. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Hülyegyerek, ha emiatt kicikiz. Ez mindenkivel előfordul. Csak kislányként még szégyelled magad, majd felnőtt nőként max nevetsz magadon, hogy milyen szerencsétlenül jártál. Nem kell velük foglalkozni. A többi lány is menstruál. A fiúk meg örüljenek, hogy nekik nincs ilyen problémájuk...

Amúgy a kamu ragtapaszt jó ötlet sztem is.

2021. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!