Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hétfőn méretkezés a suliba és...

Hétfőn méretkezés a suliba és nagyon félek hogy kinevetnek a többiek! Mit csináljak hogy pár kg lemenjen rólam? Tudom hogy víz de nem baj csak pár kg távozzon

Figyelt kérdés
Szóval legyszi aki azt irja hogy nem lehet lefogyni ennyi ido alatt, tudom, hogy nem lehet es nem is ez a celom csak gyors sulyvesztes! Nagyon bunkok a fiuk es nem akar hogy cikizzenek
2021. jan. 28. 21:57
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
87%
Szrd le mit gondolnak rólad!! Te attól vagy különb, hogy nem cikizel másokat. Ha beszólnak mondj annyit, hogy tudod hogy nem vagy tökéletes, de így szereted magad és jobb lenne ha nem bunkóznának!:) Állj ki magadért! Ne hagyd, hogy az ilyenek elvegyék az önbizalmad:D
2021. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim válasza:
86%

Én nem foglalkoznék velük. Fogalmam sincs milyen iskolába jársz, de nem értem, miért tudnák meg a fiúk, hogy hány kiló vagy. Minket sosem mindenki előtt mértek pontosan emiatt a szekálódás miatt, meg mert senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki mennyi kiló, hacsak ő maga el nem mondja.


DE, hogy válaszoljak is rendesen:


Abból ítélve, hogy iskolába mehetsz, akkor még általános iskolás vagy, szóval nem igazán javasolnék vízhajtót (gyógyszert), viszont vízhajtó hatású növényeket fogyaszthatsz. Ilyen pl.: az uborka, petrezselyem, zöldbab, karfiol, zeller, gyömbér tea, zöld tea, stb. De ez nem lesz hosszantartó, mert a víz az gyorsan visszajön majd.

2021. jan. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
13%
Ha csak vízről van szó, akkor nyilván vízhajtó. Ezt viszont csak orvos írhatja fel.
2021. jan. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
13%
Igyál csak frissen facsart leveket 3 napig + mentes vizet. Léböjttel simán lemegy!
2021. jan. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
93%
Milyen dolog az már, hogy mindenkit mindenki előtt, nyilvánosan lemérnek?! Ez nem sért jogokat?!
2021. jan. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
88%
menj oda a tanarodhoz ora elott, es kerd meg hogy teged ne a tobbiek elott merjen le, ha nem akarja megtenni, akkor nem allsz ra a merlegre es kesz. en bevallalnam az esetleges buntetes egyest, mint hogy megalazzanak.
2021. jan. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
78%
És mi lenne, ha aznap reggel pont hasmenésed lenne és nem mennél be a suliba?! :)
2021. jan. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
16%

Aki ettől fél, annak szakember kell.


Gyakori kérdéseken divat a testképzavart könnyen venni, de aki fél attól, hogy a többiek megtudják, mi a súlya, az mentálisan nem érett eléggé.



Aki 3 nap alatt akár fogyni, az elmebeteg.

2021. jan. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy fogyni akarok csak súlyt veszteni, és nem vagyok elmebeteg. Mindenki megértette a kérdésem egyedül te nem...
2021. jan. 28. 23:57
 10/46 anonim ***** válasza:
18%
Egyedül én értettem meg, hogy beteg vagy.
2021. jan. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!