Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az osztálytársaim lenéznek,...

Az osztálytársaim lenéznek, bármit teszek, kinevetnek, leszólnak. Mit csináljak, hogy ne érintsen ennyire rosszul?

Figyelt kérdés
Ott tartok,hogy már mozdulni sem merek, csak ülni a helyemen.Annyira bánt!Otthon is ezen rágódom,próbálom figyelmen kívül hagyni,legalább otthon,de nem megy.Ha meghallom az iskola szót,egyből görcsbe van a gyomrom.Még egy évem van hátra és érettségi.
2009. márc. 19. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bíztos nagyon rossz lehet. Légyszi pontosítsál, hogy miért néznek le vagy miért nevetnek. Aztán majd kitalálunk valamit:)
2009. márc. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom.Csúnya nem vagyok(nem beképzeltség, visszajelzések alapján mondom ezt),talán azért,mert nem merek nyitni feléjük,nem tudom!:(
2009. márc. 19. 10:52
 3/11 A kérdező kommentje:
Valami nyugtató tea létezik,vagy mit szokás ilyenkor?Mert ha 3év alatt nem tudtam ezen változtatni,ez már így marad.
2009. márc. 19. 10:54
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém,. velem is szívóztak, és érettségi után rendeződött a dolog.

Próbáld meg a szünetet nem a helyeden tölteni. Ülj ki valahova egy jó könyvvel vagy menj le a büfébe...

Tanórán meg úgyse piszkálhatnak.

Senki sincs az osztályban, aki normálisan állna hozzád?

2009. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Van egy valaki akivel el tudok beszélgetni ez jó is.Ha táblánál vagyok, hallom, ahogy összesúgnak, ha zavarba jövök,mikor beszélek velük, akkor azért cikiznek ki.Meg persze azért, amiket szeretek szabadidőmbe csinálni,otthon.

Kéne valami amitől itthon kicsit megnyugszom,vagy ott.Ezért gondoltam teára,vagy valamire.

Köszi egyébként:)

2009. márc. 19. 11:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én látatlanban is biztos vagyok benne, hogy értékes emberke vagy, már egyáltalán azért, mert megfogalmaztad a kérdésedet, problémádat.

Én színpadon dolgozom most, de a középiskolában még én is kicsit félszeg voltam és borzalmasan zavart, ha pl. táblánál kellett beszélnem és közben pofáztak a többiek.

Őket nem fogod tudni megváltoztatni, de a hozzáállásodat igen!

Tudom, hogy könnyű mondani, hogy ne foglalkozz velük, de így van... Ez csak egy iskola. Lehet, hogy a tízéves osztálytalálkozótokon majd csak lesnek, hogy hová fejlődtél, mi lett belőled... Pár év és röhögni fogsz az egészen...

Nem szabad, hogy minden gondolatodat az töltse ki, hogy velük foglalkozol, illetve a problémával, amit okoznak! Keress olyan dolgokat, ami Téged tényleg érdekel és foglalkozz avval! Lehet, hogy sikereket érnél el abban, ami érdekel és amit szeretsz és ha ez egyszer kiderülne, még meg is fordulhatna a hozzáállásuk feléd...

Én így lettem énekesnő... Negyedikben már én rendeztem a szalagavató előadást, ahol a Hair-ből énekeltünk-táncoltunk el egy összeállítást, hatalmas sikerrel... Egyből mindenki kedvelt, bár én már akkor máshogyan fogtam fel.

Tudod... Nem az a fontos, hogy mit mondanak Rólad, hanem az, hogy KI mondja...

A többinek meg nyasgem :)

Nyugtató teát ihatsz, de az csak átmenetileg és csak a tüneteket szüntetheti meg, az okot nem...

A boldogságod fontos kell, hogy legyen és azt nem kívül, hanem magadban belül találod meg...

Én buddhista lettem. Azóta máshogyan látom a dolgokat, átalakult az értékrendszerem... Keress rá a neten pl.: A Dalai Láma írásaira, sok igazság van bennük...

Őszintén, tiszta szívből kívánok Neked sok sok sikert az új életedhez, ahol már nem vagy félszeg, szomorú és görcs-gyomrú, hanem egy vidám, kiegyensúlyozott, igazán remek kis ember!

Üdv: Jázmin

2009. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek!!!!!!!!!
2009. márc. 19. 12:17
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Szia! Hát először is nagyon sajnálom, hogy egy ilyen, láthatólag intelligens embert szemeltek ki maguknak az osztálytársaid! Minden osztályban van egy olyan, mint te, ilyenek a tizenéves lányok, megy az állandó rivalizálás és kell valaki akin mindig csattanhat az ostor.

Igaza van az előttem írónak, ezt csak úgy tudod megszüntetni ha figyelmen kívül hagyod őket. Nem nehéz, hidd el nekem! Bár én sosem voltam ilyen cipőben de fiatalabb koromban enyhe szociális fóbiám volt, így nekem minden embert figyelmen kívül kellett hagyni akivel találkoztam, különben megőrültem volna! Most már ott tartok, hogy ha azt hiszem valaki rólam beszél, vagy kinevet akkor azonnal odaszólok, hogy mi a f@sz van hülye kurv@?? Tudom durván hangzik, de ha te lennél az irányító nem mernének bántani! Csak ne félj! Egyikük sem jobb nálad. Mond meg nyugodtan a véleményedet nekik!

A tea tényleg csak ideiglenes megoldás lehet de ha kell, akkor javaslom a levendulát. És sok sikert! Légy bátor!

2009. márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Szia! Igen sajnállak. :( Bár van egy-két ember az osztályomban, akin én is nevetek. Tudom, paraszt szokás, de nehéz ezen változtatni. Minden esetre sosem röhögöm őket szembe. Ha én valakin nevetek, akkor az azért van, mert nem mer megnyilvánulni, nem nyitja ki a száját, vagy épp nem talpraesett. Szerintem veled is ez lehet a probléma. Engem utoljára 7. osztályban csúfoltak, de tudom, milyen érzés. Ha gondolod, beszélgethetünk, esetleg segíthetek! Ha meg nem gondolod, akkor sok szerencsét! :)

17/L

2009. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

velem is ez a helyzet 2. éve hogy új osztályba kerültem nem is ez a gond mert nekem csak a fiúk szólogatnak be főleg 2 csak mert nem adom magam szóval nem hagyom hogy fogdossanak meg ilyesmik mint egy két csinibb lány az osztálxxyban amúgy a csajokkal jóban vagyok, de a fiúk annyira szemetek velem hogy nekem is görcsbe rándul a gyomrom a suli szó hallatán .

egyszerűen én sem bírom ezt tovább lenéznek bántanak csúnyán beszélnek velem...csakmert nem engedelmeskedek nekik pedig én sem vagyok csúny van párom is 2 éve

sajnos segiteni nem tudok csak gondoltam ezt leirom

2009. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!