Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha most megvan, de bevennék...

Ha most megvan, de bevennék egy fogamzásgátlót úgy, hogy sosem szedtem még, van rá esély, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, hogy holnaputánig elmúljon, most próbálok rengeteg citromlevet inni, de egyelőre nem ér semmit

2021. dec. 21. 11:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%
Az, 10-es, hogy a kérdező nem el akarja kezdeni szedni, mint te, hanem egy szemet akar bevenni. Különben se követendő példa az, hogy a menstruáció első napján vegye be, ha egyszer nem akkor kell. Vagyis a kérdés szempontjából a válaszod nem volt hasznos.
2021. dec. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk pont mensi elso napjan kell elkezdeni szedni. Marmint ha rendesen szedi, nem igy, ahogy a kerdezo gondolja.
2021. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%

11!

Szerintem hasznos volt, hiszen leírtam hogy nekem egy szem is már csökkentette a mennyiséget, de nem múlasztotta el.

2021. dec. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem venném el senkitől, egy olyan barátnőmtől kérnék, aki már nem szedi, és nem kell neki, nem ellopnám és senki nem esne teherbe
2021. dec. 21. 14:02
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem működik a dolog. Nem varázs tabletta, ez nem arra való.
2021. dec. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

De azt sikerült megértened, hogy egy szem az égvilágon semmit nem ér?

Ha egymás után beszednél két egész levelet szünet nélkül, akkor tudnád elérni, hogy a két levél között ne jöjjön meg. De így, hogy bevegyél 1-2 szemet amikor megvan, semmi értelme: nem történne semmi olyasmi, amit képzelsz.

2021. dec. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
87%
Mondd meg a hapidnak, hogy jó katona vérben is harcol ;)
2021. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy ez nem így működik. A fogamzásgátló nem menstruációelállító. De mért olyan fontos?
2021. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!