Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimaradt fogamzásgátló eseten...

Kimaradt fogamzásgátló eseten pecsetelo verzes, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kb fel eve szedek fogamzásgátlót, eddig semmi probléma nem volt,mindig bevettem.

Most először a 3.het negyedik napjam egyet elfelejtettem. Ezt masnap potoltam.

Olvastam a tájékoztatót, irta hogy 2opcio van.

-rogton a mentes hetre váltok

-vagy beveszem a kimaradt szemet +aznapit, illetve szunet nelkul folytatom a 2.levellel.

Mivel ugye en potoltam a kimaradt szemet,es ezt csak utolag olvastam igy nyilvan az utobbi szerint jartam el es folytattam. A masodik levél 2.szemenel tartok, es némi verzesem jelentkezett.

Masnak mi a tapasztalata, kinek mennyi ideig volt pecsetelo verzese? Illetve a második levél végén rendesen megjott? Valaki erositsen meg hogy jol csináltam..

(terhességre nincs esely mivel 3hete nem voltam a parommal)



2021. dec. 26. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
A betegtajekoztato szerint jartal el, tehat nem hibaztal. Nyilvan ettol fuggetlenul most belekavartal kicsit a szervezetedbe, ezert pecsetelsz. Ez ilyen, remelhetoleg elmulik es majd a kovetkezo aktualis menstruaciod megjon ugy, ahogy szokott.
2021. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!