Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez pszichés probléma nálam?...

Ez pszichés probléma nálam? Vagy mi a gond velem?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok,most kerültem egyetemre,koliba.és az a gondom,hogy minden lefekvés előtt elmegyek wcre,de miután lefexem,kb 5 percre rá újra azt érzem hogy kell..kimegyek,alig pár csepp,szóval a semmiért megyek ki konkrétan..és ez minden helyen így van..bárhol is legyek..koli,barátnő,tábor..minden elalvás előtt,főleg most koliban.Régebben- 5-6 éve- pisiltem be éjszaka,ez hatna ki rám még mindig?Félek,hogy beégek a többiek előtt azzal hogy bepisilek..pedig nem tenném,tudom,hisz felébredek rá,ha kell.


Mit tegyek? Hogy szoktassam le magam erről,hogy kijárjak 3x is csak mert azt érzem,hogy kell,közben meg nem?Help me please!


2010. szept. 17. 21:17
 1/5 anonim válasza:
Nyugodj meg biztosan nem fogsz bepisilni. Lefekvés előtt ahogy írtad is menny el a wc-re és slussz. Ha első éjszaka sikered lesz (márpedig miért ne lenne) a többi éjszakával már nem lesz gondod. Amúgy tuti valami pszichés, érthető azok után amiket leírtál, de már azóta felnőtt ember lettél. Ezt neked is el kell hinned!!
2010. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát attól is lehet,amit leírtál.. de egyébként az idegességtől ezt kb mindenki tudja (legalábbis sokan) az embereknek pisilniük kell.. kitudja miért... de mindenki így van ezzel... igen ez pszichés. mindkét esetben.
2010. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos: nem fogsz bepisilni ! A szervezeted jelezni fog, ha éjjel kell WC-re menned. ( én már álmodtam olyat, hogy WC-n ülök és pisilek...pár percen múlott, hogy be ne cseppenjen, de akkor rögtön felébredtem. )


Igen, lehet( nek ) pszichés oka( i ) is. Én a helyedben beszélnék először a szüleimmel, utána pedig egy pszichológussal - nincs abban semmi szégyen - amikor a szüleim elváltak, én is voltam (1 X, 2 X ) pszichológusnál, ami sokat segített.


13/L

2010. szept. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, még ha be is pisilnél, Te arról nem tehetsz! De jobb lenne ezt kivizsgálni. Ha nem találnak szervi bajt, pszichés gond van! De az nagyon fontos, hogy emiatt soha ne szégyelld magad, mert ettől Te még ugyanolyan értékes ember vagy, mint bármelyik jó szándékú ember a világon!!! Semmivel sem kevésbé jó!!!!!
2010. szept. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. Mindig vasárnap jött rám. Órákig nem tudtam elaludni, anyám tiszta ideg volt, hogy folyamatosan kijártam wcre. Valószínűleg a másnapi suli miatt, pedig nem is volt rá okom, tanultam is és népszerű is voltam. Tuti pszihés dolog. Én "kinőttem" kb. egy év alatt. 16F
2010. szept. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!