Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen olcsó hüvelygomba...

Milyen olcsó hüvelygomba elleni tabletták/kúpok vannak?

Figyelt kérdés
Ami maximum 2.000 Ft-ba kerül és azért hatásos is.
2021. dec. 27. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Olyan nincs. 3000 körül van a Canesten. Ehhez még kellene hüvelyflóra visszaállító készítmény, ami legalább ennyi vagy még többe kerül.

Drága dolog ez a gomba...

2021. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 pharmatyesz válasza:
53%

Számos helyi hatású készítmény van a panaszodra (Betadine kúp, Canesten, Gynoxin), azonban a legtöbb kívül esik az általad preferált árkategóriából.


Az orvosodhoz tudsz fordulni, aki a tüneteid alapján segít a megfelelő készítmény kiválasztásában, majd azt felírja neked. Ezek valamennyivel olcsóbbak.

2021. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Az lehet, hogy olcsóbb, de az állami nőgyógyászhoz fél év múlva jut be, ha meg magánba megy, akkor az többszöröse a kúpénak.

Ami olcsóbb, az a diéta. Bár sok doki tagadja, de több ismerősömtől hallottam, hogy a cukormentes diéta hasznos. Persze a kúpot vedd meg, de ha gyakran kiújul, akkor nem árt egy diéta. Meg a partnert is kezelni kell, mert vissza tudja adni neked.

Amúgy a Canestent én pont nem ajánlom, nekem nem nagyon szokott használni. Pevaryn jobb.

2021. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akármelyiket is használod, kelleni fog hüvelyflóra-visszaállítás. A diétát meg szerintem nem tagadják, köztudott hogy a gomba szereti a cukrot.
2021. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekem a diétát az egyik nőgyógyász ajánlotta, a másik azt mondta, hogy marhaság. A hüvelyflóra visszaállításra meg jó a natúr joghurtos öblögetés is, csak ne a cukrozott változatot vedd. Amúgy ezt is az egyik doki ajánlotta, a másik szerint baromság.

Amúgy elmehetsz a háziorvoshoz is, és mondd, hogy ilyen gondod van, hátha ő is felírja. Nekem a régi bármit felírt, sajnos a mostani nem hajlandó.

2021. dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Betadine kúp hatásos és olcsó
2021. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A Betadint, Canestent, Kliont próbáltam és egyik sem vált be.
2021. dec. 28. 11:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Gynoxin valt be nekem,addig kb semmi, se canesten, se bedatin, se gombaolo
2021. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj ki pl. Canesbalance hüvelygélt. 7 napos kúra, jó lesz mert rendbe teszi a felborult ph-dat. Dm-ben is kapható.
2021. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!