Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van?

Hüvelygombám van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Par napja kezdodott, hogy a parommal kozosules kozben fajdalmat ereztem az alhasam alatt, es utana ahogy teltek a napok vizeles utan eget lent (intenzivebb reggel) de ez az egeto erzes idovel folyamatosan gyengul/elmulik mondjuk ugy fel ora elteltevel. Ehhez hozzajarul egy bovebb huvelyi folyas de nem turos sem szagos szimplan csak tobb.

Semmi sem viszket


Ami allando ez az alhas alatti nagyon enyhe fajdalom mint ha kozeledne a menstruaciom es enyhe gorcseim lennenek de a menstruaciom 2 het mulva jon meg ...


Illetve neha a szemerem ajkaim enyhen egetnek ...


Szoval osszesegeben minden enyhe de kellemetlen illetve nem is kivanom a szexet valahogy ugy erzem fajna...


Felhivtam a nogyogyaszatot de leghamarabb januar 25-re kaptam idopontot :/



Addig mit vehetnek a gyogyszertarban? Ez gombara utalo jelek? Mit ajanlanatok?


Koszonom elore is a normalis, segitokesz valaszokat! :)



2021. dec. 28. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem gomba, inkább valami gyulladás. Csak abból gondolom hogy volt már nekem és az közel sem ilyen volt. Ne vegyél feleslegesen kúpot amíg nem lát orvos mert csak feleslegesen dobod ki a pénzt rá. Amúgy ha biztosra tudni akarod legközelebb akkor van a Canesten-nek egy tesztje ami kimutatja hogy baktérium vagy gomba fertőzésed van. De igazából a bakteriumosra megint csak nőgyógyász írhat fel szert. Ha gyulladás akkor is.
2021. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Párodnak mekkora a mérete?
2021. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez kicsit ilyen felfázásos tüneteknek hangzanak de nem mind szóval tényleg érdemes megvárni a dokit

De ha szedsz addig tőzegáfonyát azzal nem ártasz magadnak

2021. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!