Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » "Szűnni nem akaró" menstruáció...

"Szűnni nem akaró" menstruációval tapasztalat? Mit szokott erre a nődoki javasolni?

Figyelt kérdés

Dec. Elején jött meg , a nagyja rég el is múlt, viszont nagyon enyhe pecsételgetés, barnázás minden nap van azóta is. Először fordul elő.Tényleg nem nagy valami, csak kis elszinezödés, de már aggaszt, hogy rég nem kéne lennie semminek és mégis naponta tapasztalom. Fájdalmam egyéb tünetem nincs. Nem értem mi ez..

40 feletti vagyok. Valószinű hogy post covid a ludas..

Vissza állhat még az én koromban a normális ciklus ? Nődoki mit szokott ezzel kezdeni? Valami ciklus helyreállító gyógynövényt tudnátok ajánlani?


2022. jan. 1. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A nögyógyász elöször megvizsgál, teszteket csináltat, és utána el tudja dönteni, hogyan lehet kezelni, vagy kell-e egyáltalán valamit csinálni.

A post-covidra fogni nagy könnyelmüség, ennek van ugyanis a legkevesebb esélye, viszon komolyabb dolgok nem derülnek ki, ha otthon próbálod magad kuruzsolni!

2022. jan. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teszteket?
2022. jan. 1. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvos tesztek, nem terhességi meg hasonló!
2022. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a nőgyógyászhoz ő meg fog vizsgálni, lehet hogy ultrahangra is elküld és ha szükséges ír fel rá gyógyszert ami be fogja állítani. Nálam ugyanez volt
2022. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hormonàlis oka is lehet,ami ha nincs időben kezelve ,èszrevève,mèhtestràk lehet belőle .Èn így jártam,menj orvoshoz.
2022. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!