Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációt lehet késleltet...

A menstruációt lehet késleltetni különböző praktikákkal?

Figyelt kérdés
Utazás végett jó lenne eltolni 1-2 nappal a menstruációmat. Január 20-ra írja (29. napra a ciklusnak). Általában + - 1-2 nap van. Július óta 31, 35, 30, 29, 28, 30 napra jött meg. Nem szedek fogamzásgátlót. Van erre valami praktika esetleg, ami mar bejött valakinek? Köszönöm!

2022. jan. 1. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nincs.
2022. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Koliba szoba társaim citrom levet ittak magába e célból (nem igazi citrom hanem az a palackos amit a teába szokás rakni) és elvileg bejött. Vagy csak placebo hatás volt náluk nemtudom.
2022. jan. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Citromlevet én is olvastam.


[link]

2022. jan. 2. 00:21
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Ezek kamu trükkök. Szerinted a citrom hogy a francba lenne képes hormont termelni és tolni a mensit?
2022. jan. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Olvastam pl, hogy citromlét kell inni és akkor 4-5 napot is csúszhat. Én kipróbáltam, nagyon rossz íze volt és aztán még hamarabb jött meg a szokásosnál, szóval én ezekben a praktikákban ndm nagyon bízok. Gyógyteákat is próbáltam, de egyik sem hatott jól a menstruációmra, nem lett kevésbé erős, kevésbé fájdalmas sem és az időpontjára sem hatott.
2022. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem lehet.
2022. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!