Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 166cm 45kg soknak szamit?

166cm 45kg soknak szamit?

Figyelt kérdés
18 alatt vagyok

#testsúly #BMI #underweight #testsulyszamlalas
2022. jan. 2. 14:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%

"azert irtam oda hogy underweight mert mindenkitol azt kapom meg hogy az vagyok es gondoltam igy tobb velemenyt kapok"

Itt reagálnék a privát üzenetre. A kérdésem még mindig ugyanaz. Ha mindenki szerint túl sovány vagy, akkor miért kérdezed meg hogy ez sok-e?

2022. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon vékony vagy, 166 cm-hez, amikor 51 kg voltam nagyon vèkonynak tartottak, xs-t hordtam meg 25-ös farmert, most 54-55 körül vagyok, ez pont jó nekem s-m méret, 27-es farmer, 58 kg max. ami még jól áll, onnantól már vigyázni kell ilyen magasságnàl.
2022. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Na akkor most azért álljunk meg egy szócskára, nem mindegy ám, hogy valaki milyen alkatilag.

NEM azt mondom, hogy nem vékony az illető, mert az vitathatatlan, de lehet valaki természetesen ilyen vékony és az nem tűnik csontsoványnak.

Én 158 centi vagyok és 42 kg. Vékony vagyok, de alkatra vagyok ilyen pici, a csontozatom is vékony pl.

Szóval kérdező, ha alkatilag vagy ilyen, nincs problémád, akkor ne foglalkozz ezzel, de ha fogyózol és úgy, az nem túl jó és híznod kéne vissza pár kilót.

Olyan 50 minimum nem ártana a magasságodhoz.

2022. jan. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
81%
Nekem egy baràtnőm alkatilag pl.160 cm és 40 kg, csontsovàny, nem nőiesen vékony, hanem sovàny, ő nem látja magàt annak, úgy gondolja csak vèkony, pedig nagyon durva, tudom, hogy nem tud hízni, de ez nem az a kis-vèkony típusú női alkat, tudom miről beszèlsz. Van különbség a sovàny ès a vékony között.
2022. jan. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ezért mondom, hogy alkatfüggő is.. Kin mennyi mellé az izom, milyen a csontozat. Ha pl rajta semmi izom nincsen, vastag csontozatú és úgy ennyi, az lehet nagyon soványnak tűnő. Én úgy gondolom, akkor csont sovány valaki, ha betegesnek tűnik, kint vannak a csontjai, eláll a tárdkalácsa, nincs se feneke se melle. Na AZ tuti nem természetes, nagyon más, ha valaki természetesen vékony.

Amúgy ne haragudj meg, de ahhoz képest, hogy a barátnőd, nem beszéltél róla túl szépen..

2022. jan. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az, ha kimondom,hogy nagyon sovàny alkatilag azzal mi rosszat mondtam? Van baràtnőm, aki meg duci, fogynia kéne. Most, ha a szrt selyempapírba csomagoljuk és nem mondjuk ki akkor is tények. Egyik se meggyőzhető, hogy vàltoztasson magàn, szeretem őket, de az, ha nem látja be valaki, hogy milyen azzal mit lehet kezdeni? Keveset is eszik, amikor megismertem 45 kg volt, próbáltuk finoman utalni,hogy egyen (értsd nem direkt mondtuk,hogy zabàlj, hanem finoman), nem hatott, nem anorexiás, ő úgy gondolja így szexi a pasiknak, hogy csontsovàny.
2022. jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hát de.. Érted, akkor ő mégsem természetesen ilyen, ez most itt kibukott :D nem anorexiás, de nem akar többet enni és azt hiszi ő így szexi? Vagyis önszántából fogyott le, az sehogy sem természetes, szerintem figyeljetek oda rá!

Én úgy értettem, aki alkatilag ilyen az általában zabál rendesen és úgy vékony. Én soha nem mondanám, hogy így vagyok szexi, látom, hogy kell pár kiló még ha nem is vagyok csonti.

Én pl eszek mindent is, járok mellé tömegnövelő edzésre, így vagyok most 42 (mondjuk én alacsonyabb is vagyok) de engem pl. mindenki vagy 46-nak saccol, elképednek mikor mondom, mennyi vagyok :D

2022. jan. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Engem is többnek saccoltak régebben, mèg kamaszkoromban volt,hogy mentünk gyerekorvoshoz egészséges rendelésre és az àpolónő lemért és mondta,hogy 60 kiló vagyok? Mondom 54, hàt ja persze, ráállított erre mondja, tényleg 54 kg jól mondtam, mondjuk magasságra is többre saccolt 170 cm-re.
2022. jan. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
94%

Ez nagyon kevés.


156 centisként nem voltam 50 kg alatt alsótagozat óta.

2022. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen testsúly mellett menstruálsz egyáltalán?
2022. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!