Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy csináljátok ha koliban...

Hogy csináljátok ha koliban mestruáltok?

Figyelt kérdés
Nálunk az egész kolinak két fürdője van. Mindkét fürdőben van úgy 7 tusoló, de a tusolóknak nincs ajtaja vagy függönye... Lenyeg hogy egyébként én most lettem kolis, és nyílván így is nehéz így fürödni, nem hogy menstruáció közben. És hát ugye tusolás közben is nyílván menstruálunk. A fürdőben nem tudok átőltözni, mert vizes és macerás lenne a dolog... Most ugye át tudnék öltözni a wcben is, de amíg átsétálok(kicsit messzebb van a kettő egymástól)véres lesz a padló ... Ezt így lehet érteni ugye?

2022. jan. 3. 19:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Én öreg vagyok még abból a korból, amikor vatta volt. Odatettünk egy darab vattát. De egy bugyit fel tudsz venni a zuhanyozóban is.
2022. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Beraksz egy darab wc-papírt, vagy zsebkendőt, hogy ne legyen ilyen.
2022. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. jan. 3. 19:34
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Úgy, hogy nàlunk magától értetődően mindenki csak bugyiban járt zuhanyozni, meg nyilván törölközőbe csavarva. A kezünkben vagy neszeszerben pedig tusfürdő plusz tampon/betét. Furdéskor bevittük a kis tusfűrdőnket és odaraktuk a bugyinkkal együtt, hogy tudják az a mi helyünk, foglalt. Addig meg gyorsan elmentünk kidobni a vecere a piszkos betétet. Az újat pedig úgy raktuk be, hogy bugyi nélkül, törölközőben mikor végeztünk visszamentünk a vécébe és új betét berak. Vagy még a zuhanykabinban is belehet akár tenni az újat. A papírjait meg később eldobni.
2022. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Metionin ***** válasza:
89%
Tampon vagy tusolás után gyorsan fel a bugyi a betéttel.
2022. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemi koleszban, ahol 3 zuhanyfülke volt egymás mellett, a zuhanyzóban öltöztem mindig. Más törölközőben mászkált a folyosón, én nem voltam ilyen magabiztos. Elől zuhanyfüggöny volt és arra, illetve a karnisra tettem fel a törölközőket meg a ruhákat. Első pár alkalom fura volt, de év végére szinte már szerettem, mert eleinte hatalmas kihívásnak fogtam fel. Ez is része a kolinak.
2022. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen köntösben és bugyiban jártam zuhanyozni, pár ajtóval a zuhanyzó mellett volt a vécé, pont útba esett. Vittem magammal a zsebemben tiszta bugyit, betétet. Út közben bementem a vécére, kidobtam a régi betétet, a tiszta bugyiba beragasztottam az újat, zsebre tettem és bugyi nélkül mentem át zuhanyozni, utána vettem csak fel. Ha nincs *nagyon* erős vérzésed és nem többszáz méterre van nálatok a zuhanyzó a vécétől, akkor nem lesz véres semmi ezen a kis úton. De ha számodra így kényelmetlen, sokan voltak, akik a zuhanyzóban dobták ki a régi betétet és zuhany után ragasztották be az újat, nincs ezzel semmi gáz.
2022. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Beálltam a régi bugyiban a zuhanyfülkébe, levettem, az új bugyiba beletettem a tiszta betétet, a régiből kiszedtem a használtat és becsomagoltam az újnak a papírjába. Szerencsére az egyik kabin mellett volt egy radiátor, arra tettem a tiszta bugyit, a használt betétet meg a földre. Zuhi után így csak gyorsan fel kellett venni a tiszta betétes bugyit, még ott a zuhanykabinban, és ha valami mégis lefolyt volna rólam, azt könnyen le lehet öblíteni a zuhannyal.
2022. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A #8 szerintem a legpraktikusabb!
2022. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

Viszel egy kis szatyorban egy felbetézetett bugyit, s kész.


Amúgy az elég hihetetlen, hogy pont abban a fél percben jön a vér, mikor elmész A-ból B-be...

2022. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!