Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy csináljátok ha koliban...

Hogy csináljátok ha koliban mestruáltok?

Figyelt kérdés
Nálunk az egész kolinak két fürdője van. Mindkét fürdőben van úgy 7 tusoló, de a tusolóknak nincs ajtaja vagy függönye... Lenyeg hogy egyébként én most lettem kolis, és nyílván így is nehéz így fürödni, nem hogy menstruáció közben. És hát ugye tusolás közben is nyílván menstruálunk. A fürdőben nem tudok átőltözni, mert vizes és macerás lenne a dolog... Most ugye át tudnék öltözni a wcben is, de amíg átsétálok(kicsit messzebb van a kettő egymástól)véres lesz a padló ... Ezt így lehet érteni ugye?

2022. jan. 3. 19:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
10: Nekem sokszor a törölközés idejét se bírja ki, nemhogy mászkáljak bugyi nélkül egy métert is. Van, akinek erős a vérzése sajnos.
2022. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

nálunk 3 függöny nélküli zuhanyzó van + 1 radiátor

én úgy szoktam, hogy amúgy csak törcsiben járok, de ilyenkor törcsi plusz bugyi, amúgy is mindig pisilek zuhanyzás előtt és akkor a wcben cserélem ki és a tisztában megyek be zuhanyozni(az a 3 lépés a zuhanyzókig belefér) ott leveszem, addig a radiátorra rakom összehajtva és zuhanyzás után gyorsan felveszem csak

2022. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
En ugy csinaltam, hogy tusi elott elmentem a mosdoba, nedvestorlo + tampon. Aztan tamponnal letusoltam, hogy ne legyen minden tiszta ver tusi kozben. Utana ha zavar a tampon(estere amugy se jo) kivettem, es betetet tettem a mosdoba
2022. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem is értem. 2x7 zuhanyfüggöny mennyibe kerülne a kolinak, 14 ezer?! 🙄
2022. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

szerintem a kolikban nem a zuhanyfüggöny ára a baj, hanem, hogy azt mosni kell rendszeresen

voltam már olyan szálláson, ahol inkább ne lett volna

2022. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15, értem, de bedobni a gépbe őket nem olyan nagy cucc... Mindegy, felhúz, biztosan nem használná ott az igazgató pl. a zuhanyt.
2022. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!