Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek ilyen rosszul ha megjön a menzeszem?

Figyelt kérdés

Első nap nagyon rossz és nekem mindig éjszaka jön meg. Arra ébredek hogy nagyon görcsölök, hányingerem van és hányni is szoktam utána olyan érzésem van mintha el akarnék ájulni, szédülök nem tudok vissza menni a szobába. Földön szoktam ülni a wcben és várni hogy jobban legyek. Ez normális? Csak első nap van így második naptól már nem érzek semmit.

Már régóta így van még nem voltam orvosnál soha. 19 éves vagyok.



2022. jan. 3. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Orvost meglátogatnék.
2022. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Erős görcs sajnos lehet első nap, nekem is szokott, de a többi tünet miatt beszélnék a nőgyógyászommal.
2022. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Félek orvoshoz menni. Hogy vizsgálna meg?
2022. jan. 4. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem javaslom, hogy ilyenkor mindig fájdalomcsillapítót vegyél be, mert hosszú távon nem túl egészséges és meg sem szünteti a problémát, csak elnyomja. Nem tudom az orvos hogy vizsgálna meg, de ideális lenne minél hamarabb az ügy végéré járni, mielőtt rosszabb lenne!
2022. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!