Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cypromix szedése alatt más is...

Cypromix szedése alatt más is tapasztalt már ilyesmiket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most szedem be a 4. levél Cypromix tablettát, PCOS betegségre írták fel, de én annyira elnyomott, fáradtnak érzem magam és olyan mintha nem lennének “érzéseim” vagy nem is tudom, hogy fogalmazzam meg ezt az egészet..

Olyan mintha semmi élet érzés, semmi életkedv nem lenne bennem, holott régen ennek teljesen az ellentéte voltam, és ez napról-napra, hétről-hétre egyre csak rosszabb úgy érzem :(

Tapasztalt már valaki ilyet?



2022. jan. 5. 18:43
 1/1 anonim válasza:
Igen, teljesen érzelemmentes lettem, nem tudtam sírni sem, nem erdekelt semmi. Libidó nulla. Egy hónapja hagytam abba, azóta pánikrohamaim vannak, sikítani tudnék, hogy meg fogok kopaszodni...annyira hullik a hajam.
2022. febr. 22. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!