Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eddig még voltam edzeni...

Eddig még voltam edzeni amikor menstrualtam. Mindig feszelyezve, attól félek hogy mellé folyik, tiiiii nem féltek ettől?

Figyelt kérdés
Valami tapasztalat vagy segítség?

2022. jan. 5. 21:06
A kérdező szavazást indított:
Én nem megyek olyankor edzeni
Teljesen nem zavar, meg sem érzem
Nekem már mellé folyt edzesen
15 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Használj tampont. Milyen edzés?
2022. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
korod?
2022. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
miiiii nem félünk ettől. miiiii az adott nap igényeinek megfelelő segédeszközt használunk olyankor, és szoktuk használni a terem mosdóját is, ha a helyzet úgy kívánja.
2022. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
45 percenként (minden órám után) cseréltem tampon + éjszakai betét kombót "lyány koromban", így átérzem a helyzetet.. Tesiztem így is, sose volt baj! Picit másképp mozogtam, de ment! Állj hátsó sorba edzésen és néha persze ki lehet hagyni, de simán lehet bírni ha van wc és rendes kézmosó szappannal (pl. vihetsz is szappant)! :)
2022. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Tampon ! Nekem amikor legelőször megjött, sportból fakadóan már másnap tampont kellett használnom. Élsportolóként nem volt más választásom😄 Kényelmes és biztonságos. Ha betét párti vagy, azt a pár óra hosszát míg edzel ki lehet bírnod. Az edzés kikapcsol, ha közben feszengsz, semmi értelme.. Illetve ne emiatt halaszd el az edzést. Sok sikert!
2022. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
14 évesen minek jársz edzőterembe? Amúgy egy papírzsebkendő megoldja a gondot a betét mellé, ha a szeméremajkak közé teszed (vezeti a vért).
2022. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Én kelyhet használok, de sose volt ilyen gondom, járok ugyanugy edzeni, ha megjön.
2022. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tampon (2. napon + betét) aztán hajrá... Nem, nem folyik ki, vagy hasonlók, csak a fájdalom zavar néha.
2022. jan. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is sikerült időnként átázni a feher nadrágomban edzésen..:( volt, hogy a srácok szóltak,, hogy helyzet van.

Ami bejött, az a betét, tampon kombó és a feher gatya alá egy cica nadrág.

2022. jan. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én igy szokok sportolni: szoros bugyi bele dupla betét. rá huzok cicanadrágot hogy tartson. én ezt szoktam ilyenkor bevetni. nem tul kényelmes de legalább nem ázok át igy biztonságos.
jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!