Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vesehomokot diagnosztizált...

Fatedtohateyoulove kérdése:

Vesehomokot diagnosztizált nálam az orvos?

Figyelt kérdés
Urológushoz mentem és elmondtam a tüneteimet miszerint szúró/égető érzésem van de csak a pisilésem végén. Teltsegérzettel. Van amikor a vesem is fáj, ezért készítettem hasi uvt, és diagnózisnak azt állította fel hogy homokom van a stressztől. Ultrahangon valóban látszódik a homok vagy ez hasrautes szerű volt? Én arra tippelek inkább hogy hüvelygomba vagy bakteriális fertőzés ami felment a húgyhólyagomra vagy én már nem is tudom. Folyasom nincs, ha van is akkor se budos. Nem viszketek szerencsére és be sem vagyok dagadva alul. Viszont karácsonykor be volt dagadva a két szeméremajkam de tettem fel hüvelyflóra helyreállító kúpot és minden rendben lett, szerencsére szex sem fájt.

#hasi ultrahang #vesehomok #Hüvelygyulladas
2022. jan. 6. 06:28
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
86%
Most akkor miért mentél orvoshoz, ha nem fogadod el az ő véleményét? A vesehomok diagnózisa nem csak az UH vizsgálat eredménye lehet, hanem a tünetek és a panaszokkat együtt kell értelmezni, ennek a vizsgálatnak inkább csak az az értelme, hogy van-e kő, összeállt-e kővé a ki nem szűrt szemcsék többsége. Biztosan zavaros volt a vizelet is, sokszor láthatóak benne úszkáló szemcsék.
2022. jan. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megneztek a vizeletem és negatív lett. Azért írtam ki a kérdést hogy más is volt már így mert sajnos nincs pénzem elmenni magánnogyogyaszhoz. Most is a pisilésem fájó szerű volt. De úgy érzem ilyenkor hogy a hüvelyemből ered a fájdalom ami tudom hogy lehetetlen. De utána ilyen sajgószerű érzésem van a hüvelyem körül. Viszont nem tudom hogy néz ki a vesehomok, de most uszkaltak valamik a vizeletemben.
2022. jan. 6. 07:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon gyakran van vesehomokom. Viszont fájdalmat még sosem okozott
2022. jan. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászhoz minek mennél urológiai panaszokkal?
2022. jan. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Az urológus valószínűleg ért hozzá. De ha biztosra akarsz menni, a nőgyógyász ki tudja zárni a nőgyógyászati problémákat, nem csak magánrendelés létezik.
2022. jan. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van magan urológus is.

Osa kellene


Tenyésztést nem kért?

2022. jan. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez leírásod szerint urológiai probléma. Nem vagyok orvos, szóval ebben döntést nem tudok hozni, te érzed, ha gondolod menj másik orvoshoz, de szerintem ott sem fognak mást mondani.
2022. jan. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most barna folyasom is megjelent, menstruációm pedig 4 nap múlva kellene hogy legyen. Már esküszöm olyanoktól tartok hogy tripper vagy valami. A vizeletemben pedig a pohár alján leülepedett valami található. Az most a homok lenne?
2022. jan. 8. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!