Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Trichomonas vaginalis diagnózi...

Trichomonas vaginalis diagnózisnál kinek milyen tünet jelentkezett? És hogyan diagnosztizálták?

Figyelt kérdés

Akinek beigazolódott ilyen fertőzés, annak hogy derült rá fény?

A kenetem el lett küldve laborba bakterológiai vizsgálatra. Azon fény derült volna erre a betegségre, vagy csak célzottan akkor, ha direkt erre küldik el?


2021. dec. 31. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Zöld folyásod van?
2021. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nincs.


Valami bajom biztos van, de nem meghatározott helyen. El vagyok keseredve. Már mindenre gondolok, csak legyen végre gyógyulás. :(

2021. dec. 31. 14:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Bőr- és nemibeteg gondozóban vettek kenetet vagy a nőgyógyász volt?
2021. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nőgyógyász.


Mikroszkóp alatt ellenőrizte, ahol annyit látott, hogy gyér lactobacillus állomány, fehérvérsejt látható, illetve minimális candida.

De a kenetet el is küldték mikrobiológiai tenyésztésre, ahol természetesen semmi sem tenyészett ki.

2021. dec. 31. 15:02
 5/13 anonim ***** válasza:
És milyen tüneteid vannak?
2021. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Égő, csípő érzés szex alatt/vagy tampon felhelyezésekor a hüvelybemenetnél.


Eddig kétszer lett jó. Ureaplasma pozitív lett, arra kaptam doxyciklin és azi sandozt, utána jó volt 4 hétig, majd visszajött. Majd egy baktérium és gombaölő kúpot, amit úgy kevernek ki a gyógyszertárba, azután volt jó kb 3-4 hétig szintén.


Minden más nem segít. Hiába toltam fel hüvely PH helyreállítót, hiába szüneteltettük a szexet. Ezért gondolom, hogy valami van. Csak miért nem tenyészik ki? Az orvosok már pszichológushoz akarnak küldeni.. holott már többféle antibiotikumot is próbáltak, és csak erre a kettőre reagált a szervezetem, de ők azt mondják, hogy bemesélem magamnak, hogy használ... Miközben semmi bemesélés, valamelyik használ, valamelyik nem.

2021. dec. 31. 15:08
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Pasidat is jezelték?
2021. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen.


Ugyanazokat kapta, mint én. Utána ureaplasma negatív. Bár nekünk csak az urealyticumot nézték, nem a parvumot.


Most volt vizelet és ondó bakterológiai tenyésztésen, minden negatív.

2021. dec. 31. 15:36
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én futnék egy kört a helyetekben a bőr és nemibeteg gondozóban és csináltatnék egy teljes std panelt
2021. dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mennyire tesz jót, hogy kb havonta van kefével minta véve a méhnyakról?
2022. jan. 5. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!