Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Covid oltás óta megzavarodott...

Covid oltás óta megzavarodott ciklus?

Figyelt kérdés

Beoltattam magamat még tavasszal kaptam elsőt, azóta a menstruációm össze-vissza jön meg.

El vagyok keseredve, hogy az oltás okozott hosszú távú hatást. Nyilván ezután többet nem adatok be, de ezt már nem lehet visszacsinálni. 28N vagyok, akartam még gyereket az életben...


Csatoltam egy szavazást nőknek, lássuk kinek zavart még be ez a sz*r.



2022. jan. 9. 11:16
A kérdező szavazást indított:
Változott a ciklusom az oltás óta.
Nem befolyásolta a ciklusomat az oltás.
32 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Mi köze a ciklusod ideiglenes felborulásának ahhoz, hogy teherbe ess? Úgy csinálsz, mintha rendszertelen ciklussal nem lehetne teherbe esni. Inkább csak oltásellenes álkérdésnek gondolom. Amúgy meg szedjél egy pár hónapig fogamzásgátlót, az majd rendszeressé teszi a ciklusodat és utána úgy marad.
2022. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is megzavarta de 2 hónap múlva helyre állt
2022. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Baratnomnek mar fel eve be van zavarodva ami abban nyilvanul meg hogy kesik allandoan ami meg nem is tragadia de hogy barnazik egy kicsit es ennyi az mar gaz es nem is ujul meg igy a nyalkahartya ha le sem valik

Nem ker tobb oltast es nekem is mondta hogy be ne adassak egyet se mert nem eri meg

Ja es azota allandoan van vmi baja

Pl vagy az orra folyik vagy a torka faj

Elotte nem voltak ilyen problemai

Ok is babat szeretnenek de fel hogy nem lesz ebbol semmi

2022. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elejét szeretném venni a gyanúsításoknak, ez valós probléma nem oltás ellenes kérdés. (Továbbiakban nem valaszolok ilyenekre és Ti se veszekejetek.)

Egy termékeny korú nőnek szerintem ez igazi tragédia, ezt csak az érti, aki ebben van

2022. jan. 9. 11:30
 5/10 A kérdező kommentje:
3-as: nekem kezdődött azzal az első két oltást után, hogy lement 21 naposra az addig kb 30 napos ciklusom, nőgyógyászati ok nélkül. Majd a harmadik után vagyok most, azóta 40 napja nem jön meg, nőgyógyászati ok megint nincs, csak hogy “előfordul az ilyen meg biztos sokat stresszel”. Nem stresszelek, de több oltást nem fogok vállalni.
2022. jan. 9. 11:34
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Egyik ismerősömnek évente jött meg, már van 2 gyereke spontán
2022. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Okoz ilyet az oltás egyeseknél, de ez nem okoz sem meddőséget, sem életre szóló fogyatékosságot. Kis idő után helyreáll. A teherbeesést sem befolyásolja,felesleges ezen hisztizni és kelteni a pánikot
2022. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 crimsonruffian válasza:
24%

A rendszertelenség (ha nem PCOS, vagy egyebek miatt van) nem tesz meddővé. Viszont így nem kiszámítható az ovulációd napja. Lutri.

Az első kommenthez csak annyit fűznék, hogy a fogamzásgátló alatti vérzés nem valódi menstruáció. Leállítja a peteérést, megvonásos vérzést okoz. Ha az ember nem szedi, több hónap/év mire visszaáll a természetes ciklus.

2022. jan. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a ciklusom 83. napján vagyok…elmentem magánrendelésre, annyit mondtak, hogy ez normális. Testmozgás és 160 g-os szénhidrátdiétát javasoltak. 🥲
2022. jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 FB79 válasza:
100%
Nekem is bezavart a ciklusomba a Covid, nekem nincs oltásom, áprilisban voltam beteg. A 26-28 napos ciklusom ekkor 36 napos lett (nem terhesség miatt késett), utána jött egy 17 napos (szerintem peteérés sem volt), most vagyok a betegség utáni harmadik ciklusban.
2022. máj. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!