Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, mást is megvisel néha...

Lányok, mást is megvisel néha így a menstruáció?

Figyelt kérdés

Nem mindig szenvedem el, de a mostani valami ritka szar..

Elején szoktam görcsölni és én ritkán veszek be gyógyszert, csak ha nagyon muszáj. Kivártam mire elmúlt, de egy egész délutánon át éreztem, hogy a falat kaparnám, el is fáradtam a fájásba, mert utána fáradtság jött rám.

Teákat ittam rá, melegítettem. Van aki azt mondja, hogy ilyenkor össze-vissza eszik, nekem ez max előtte napokban van, közben pont ellenkezőleg, az normális? Tehát alig kívánok enni ilyenkor, émelygősebb vagyok, vagy a fájás nem visz rá a kajára. Ráadásul össze-vissza büfizek meg fingok ilyenkor :DD kb.hordó vagyok 0 kajától.

Más is tapasztal ilyeneket? Vagy nektek mi a legrosszabb ilyenkor?



2022. jan. 3. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Én minden hónapban a falat vakarom. Endometriózis miatt.
2022. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Fu szegény, sajnálom..

Neked ráadásul akkor nem csak egy nap, hanem gondolom végig nagyon rossz. Nekem a fájdalomcsillapító kiszedi amúgy, de nem szeretnék szedni az igazat megvallva, de van az a pont, mikor muszáj.

Érzelmileg nem visel meg nagyon, nincsenek hangulat ingadozásaim pl.de fizikailag..

2022. jan. 3. 22:20
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
nekem is ez a mostani brutalisan rossz,most elegge megviselt
2022. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem általánosságban nincs problémám menstruáció alatt. Az első 2 nap nagyon minimálisan fáj a hasam, de beveszek egy gyógyszert és elmúlik. Mikor menstruálok én sem szoktam tele zabálni magam, ilyenkor nincs nagy étvágyam. Első két nap pedig a hasam is menni szokott.
2022. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Napi 3-4 hasmenés, ájulász-szintű fájdalom, átázás, levertség és kizabálnám a hűtőt, de közben meghalok, úgy puffadok :D
2022. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
3 napja hasmenés, most a legerősebb gyógyszerrel nyomom az ágyat....brutál édesség utáni sóvárgással. Nem is bírom ki ilyenkor édesség nélkül!
2022. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ah lányok de sajnálom, akiknek nagyon rossz ez.. Nekem is az első napok kritikusak, a hasam totál behülyül mindig, utána már elviselhető.

De találtam valamit, ami néha bevált nálam: Tafedim tea!

Próbáljátok ki, patikában lehet kapni, kissé borsos az ára, de nekem nagyon sokat segít. Nem puffadok annyira, meg az enyhe hasmenésen is segít (: meg azt hallottam, hogy érdemes előtte probit szedni pár napig.

2022. jan. 5. 21:59
 8/8 anonim ***** válasza:
80%

Nekem tegnap volt az első nap és én is vakartam a falat;)

Egész nap fájt pedig vettem be (erős) gyógyszert, aztán éjszaka aludni sem tudtam, most még melegvizes palack van rajta, aztán próbálok aludni ...

Mindig nagyon rossz nekem, a barátnőimnek is mindig akkor jön meg amikor nekem és együtt szenvedünk, nekik is nagyon rossz...

Én is alig eszem valamit, aztán még az éhségtől is rosszil vagyok, régebben volt h a buszon elájultam a fájdalom miatt;(

Az a legrosszabb h elron havonta 7 napot-nem lehet semmit csinálni😭 és a páromat is elhanyagolom, ilyenkor külön alszunk, hogy ne keljen fel rám éjszaka...

27N

2022. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!