Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció késés után gyenge...

Menstruáció késés után gyenge rózsaszínes vérzés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy 7 napja késett a menstruációm (nega teszt) aztán tegnap délután volt ilyen egyszeri halvány rózsaszínes folyásom, ma reggelig semmi aztán ma délután ilyen picit erősebb rózsaszínes folyás de menstrualni nem így szoktam vagy most ez egy ilyen ciklus lenne? Életemben nem volt ilyen gyenge, mindig normális színű volt amilyennek lennie kell, most meg ilyen nagyon kevés és nagyon halvány színű , minek az oka lehet ez? Hormon vagy lehetséges hogy mégis terhes lennék? (bocsánat ha hülye kérdés, tapasztalatok?)

2022. jan. 9. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen sokáig gyógyszer abbahagyása után, általában rá pár napra megjött rendesen
2022. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Egy hetes késésnél negatív volt a teszt. Hogy a fenébe lenne már ez terhesség?!?!?!
2022. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Semmilyen gyógyszert nem szedek nem is szedtem soha ezért zavar ez a dolog

Köszönöm a válaszokat valaki még tapasztalt ilyet?

Igen a terhességet én is kizárnám csakar fogalmam sincs mitől lehet 😔

2022. jan. 9. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Még nem jött meg a menstruációd. Hormon probléma.
2022. jan. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!