Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS, lehet terhesség? 3 napja...

SOS, lehet terhesség? 3 napja késik,3 nappal ezelőtt nagyon enyhe rózsaszínes pecsételő vérzés, majd teljesen elmúlt, azóta nyoma sincs menzesznek?

Figyelt kérdés

2020. jan. 26. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha 3 napja késik, akkor akár most is csinálhatsz egy tesztet.
2020. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs itthon teszt, egyáltalán nem tervezek babát jelenleg, ezért irtam, hogy sos.... de ha ez terhes gyanús, akkor muszáj leszek venni tesztet..


Aktív nemi életet élek, így az esélye nincs teljesen kizárva

2020. jan. 26. 15:13
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Bármely gyógyszertárban kapsz. Tesco, Auchan, Spar, DM. Ezek nyitva vannak délután is. Többre mész vele, mint azzal hogy itt totóztatod a népet.
2020. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Előfordulhat, hogy néhány csepp vérzés után pár nappal valaki pozitívat teszteljen, vagy ez azt jelenti, menstruálni fogok, de akkor meg miért nem indul meg....? Már meleg vizes fürdőtől kezdve mindent próbáltam, de nem jon meg, és a hasam sem fáj. A mellem eszméletlenül duzzadt viszont es feszül, de se hányinger, se semmi.
2020. jan. 26. 15:16
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Akkor leírom még egyszer, hátha eljut. Mi ezt nem fogjuk itt tudni. Vagy igen vagy nem. Tesztelj.
2020. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kedves valaszolo, eljutott, igen! Írtam, veszek is, kénytelen vagyok...


De egy-két tapasztalat kismamáktól azért érdekelt volna. Nem voltam még soha terhes, nem tudom, az én szervezetem vajon hogyan, miképp jelezné, vagy hogy reagálna, ebben nincs rutinom.

2020. jan. 26. 15:20
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek van hányinger, nekem sem volt. Semmi jele nem volt a terhesség ék, csak a szokásos "meg fog jönni" érzés. Mellfeszülés kB ennyi szokott lenni nekem ez.

A teszt tud biztosat mondani. 3 nap késés után mar kimutatja, ha terhes vagy.

Vegyél még ma, és a reggeli első vizeletbol meg is tudod csinálni.

2020. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem a 3. Nap kesesnel meg semmi hanyingerem nem volt, az 8. Het korul ut be altalaban.

3 nap kesesnel feszult a mellem, es orult faradt voltam allandoan. Ja, meg volt 1 pozitiv tesztem :D

Tesztelj! Aztan ird meg, mi lett az eredmeny, most mar erdekel. Leirasod alapjan boven lehet terhesseg, de nem feltetlenul.


37 hkm

2020. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt pár csepp vérzés aznap, mikor meg kellett volna jönnie. Aztán pár nappal később pozitívat teszteltem.
2020. jan. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt pár csepp barna, mikor meg kellett volna jönnie. Még aznap délután pozitív lett a teszt.
2020. jan. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!