Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy vedekezzunk a ping-pong...

Hogy vedekezzunk a ping-pong effektus ellen?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek hüvely gombaja van es lehetseges hogy en is elkaptam. Ot mar kezeli a nogyogyasz viszont nem tudni hogy en atadhatom e neki ujra. Csak szexualis uton adhatom at vagy eleg egy csok, puszi hozza?
2022. jan. 11. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél Canesten krémet és kezeld magadat te is.

Egyébként nem csak szexuális úton lehet elkapni,nőknél pl gyakori hogy strandon,vagy akár antibiotikum kezelés után jön ki a gomba.

2022. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
2-es vagyok,puszi,csók nem terjeszti,ez a nemi tájékon van.
2022. jan. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és orállal terjed?
2022. jan. 11. 10:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jobb elkerülni amíg meg nem gyógyultok.

Szex elvileg mehet de csak óvszerrel.

2022. jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Es en mikor gyogyulok meg? Mivel semmi jele hogy elkaptam, de elvileg hordozhatom
2022. jan. 11. 11:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy hét azért kell neki. Az én nőgyógyászom azt mondta a másik félt is kell kezelni akkor is ha nincs tünete.

Gyógyszertárban vagy a háziorvosnál erdeklődj mit ajánlanak,bár szerintem a Canesten kenőcs jó ahogy írtam,tájékoztatójában benne van meddig és hogy kell használni.

2022. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Téged is kell kezelni, akkor is, ha tünetmentes vagy
2022. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Csók, puszi útján elkapni? Te nagyon tudatlan fiatal vagy ha ezt kérdezed, neked még nem való a szex
2022. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!