Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak volt hasonló? Hüvelyi...

SAMpernatural kérdése:

Másnak volt hasonló? Hüvelyi folyás, tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

4 napja annyira bő folyásom van hogy a nagyobb fajta tisztasági betétet minimum 1x cserélni kell napközben.

Igazából színtelen (teljesen átlátszó), szagtalan, nyálkás váladék, nem darabos és semmi fájdalmam nincs;csak nagyon kellemetlen.

Tudom hogy most vagyok termékeny, és ez normális, de attól tartok hogy valami baj van és már olyan mértékű hogy korlátozottnak érzem magam tőle.



18L



2022. jan. 12. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem okoz panaszt (ég, viszket, kellemetlen szagú, darabos), akkor bizony ez normális. Cseréld gyakrabban a tisztaságit és annyi. Majd elmúlik ez az időszak is.
2022. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
PCOS-ed van? Vagy miért került a kulcsszavak közé, de a kérdésbe nem?
2022. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj a leírtak szerint, ha nem érzed magad komfortosan cseréld többször.
2022. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen sajnos PCOS-om van

Köszönöm a válaszokat

2022. jan. 12. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!