Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért akar külön aludni a...

Miért akar külön aludni a barátnőm amikor menstruál?

Figyelt kérdés
Ő olyankor a nappaliba ki költözik hiába mondom neki hogy engem nem zavar. Mit csináljak hogy velem aludjon?
2022. jan. 14. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy olyan intenzív neki, hogy van, amikor átázik a lepedő is, ha olyan típus és nem akarja, hogy ezt lásd. Vagy alapból nincs ilyenkor hangulata hozzá.
2022. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem olyankor a sajat letezesem is idegesit, raadasul nagyon faj is a hasam,emiatt sokaig fent is vagyok, nem nagyon tudok aludni.Ha korabban kel masnap a parom, akkor en is kint alszom a nappaliban, hogy ne zavarjam a szenvedesemmel.

Mondjuk nem tudom milyen kapcsolat az, ahol nem kommunikaltok egymassal :D

Tessek beszelgetni, biztosan elmondja :)

2022. jan. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
valoszinu nincs jol, en is mindig felrevonulok szenvedni, es meg az is zavar ha valaki mellettem levegot veszt :)
2022. jan. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg lehet, hogy ő is hányingeres típus, vagy ilyenkor nem találja a helyét. Éjszaka jár ki pluszban enni és nem akar felkelteni, vagy random elsírja magát és nem akarja, hogy azt hidd, valami baja esett. Eléggé megviseli a női szervezetet azért.
2022. jan. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem amikor megvan akkor szenvedek mint a nyavalya és nincs kedvem senkihez sem. Párom ha meg mondjuk felébred éjszaka és rákérdez, hogy "nem tudsz aludni" vagy "fáj a hasad" akkor legszívesebben

párnával fojtanám meg. Tudom, hogy csak kedves akar lenni, de azzal vagyok elfoglalva, hogy magamat összetartsam, nincs kedvem magyarázkodni vagy nyugtatgatni a páromat, hogy nyugi, minden rendben, ez normális nekem stb.


Szóval könnyebb egyedül lenni ilyenkor. Nem zavarom és el tudom foglalni magamat.

2022. jan. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Én olyankor szenvedek, görcsölök, éjjel 4x kijárok kajálni, mert éhen veszek (kívánósság), minimum 1x tampont cserélni.


Betétet azóta nem használok éjjelre, miután három egymást követő vérzés 2. napján átáztam. Egyrészt kellemetlen, másrész nagyon jó érzés volt hajnali 3-kor felkelteni a barátomat, hogy oké, ágyat kell húznunk mert minden csupa vér.

2022. jan. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Mert azt hiszi, hogy neki állandóan a maximumot kell nyújtani minden helyzetben és nem lehet még ilyenkor sem egy kicsit gyengébb nő. Illetve nincs megbarátkozva a testével sem. Szerintem ezen segíthetsz sokat neki, meg kell nyugtatni, hogy nincsen ilyenkor semmi baj, téged nem zavar a vérzés, az ugyanúgy ő.
2022. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Wow, 7-es, és mosod az ágyneműjét a kérdező barátnője helyett, hogyha az pl kb mindig véres lesz? :D


Ja, nem, csak leszólni tudod a csajt.

2022. jan. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as, kis szólta le a “csajt”? Ne haragudj, de úgy látom a szövegértés nem az erősséged….!
2022. jan. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!