Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még mindig viszketek ott...

Még mindig viszketek ott lent, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hétfőn reggel voltam nőgyógyásznál, és aznap este elkezdett égni és fájni a hüvelyem. Eleinte azt gondoltam, hogy csak megsértette, de utána olvastam és láttam, hogy a tüneteim (halszag, híg és túrószerű folyás, viszketés és a csiklón fehér pici pontok) a hüvelygomba tünetei.

Ezért csütörtökön vettem canesten combit, a krémet aznap elkezdtem használni, a tablettát pedig péntek este kezdtem el használni (most vagyok a 2.napon) szombatra virradó reggel már "semmi" komolyabb panaszom nem volt (égés, halszag, durva folyás) csupán a viszketés és az is inkább a csikló körül.

Szerintetek el fog múlni? Eltekintve hogy már csak 1 nap van hátra a gyógyszerből, és még mindig viszket. Vagy talán bakteriális fertőzés is állhat a háttérben?

Orvoshoz pedig azért nem mentem még, mert biztos vagyok benne, hogy tőle kaptam el, mert előtte semmi bajom nem volt.


2022. jan. 16. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A halszag inkább bakteriális fertőzés. Jobban járnál ha elmennél nőgyógyászhot
2022. jan. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A halszag valóban bakteriális fertőzés tünet. De létezik kevert fertőzés is, amikor gomba is baktérium is jelen van. Vannak erre kombinalt készítmények. De úgy tudom, mind receptek. Szerintem is menj vissza a dokihoz
2022. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!