Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyorsan alakul ki a...

Milyen gyorsan alakul ki a méhnyakrák?

Figyelt kérdés

Tavaly ilyenkor voltam rákszűrésen, P2 lett az eredménye, akkor volt hüvelyi ultrahang is, nem látott a doki semmi problémát.

Méhszájsebem van mióta eszemet tudom, ami némely együttlét után előfordul, hogy vérzik, de ez már évek óta így van. Más panaszom nincs miatta, legalábbis szembetűnő nincsen. Mostanában szinte folyamatosan pecsételek, pár hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését, azóta van ez a panasz. Azzal nyugtatom magam, hogy biztos csak a gyógyszer, mert egybetehető a kettőnek az időpontja (a gyógyszer abbahagyása és a pecsételés megjelenése), de mégis temetem kicsit magam, hogy mi van ha mégis rákos vagyok. Hó végén megyek vizsgálatra, így kaptam időpontot.

24/L


2022. jan. 17. 08:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%

Nem igazán. P1 a szűz lanyoknak van

P2 azoknak akik elnek szexuális életet

P3 gyulladás vagy rak megelőző állapot

P4 rak

P5 végső stadium kb

2022. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

kérdező, nekem hpv tipizálás amiatt volt, mert a rákszűrés leletre ráírták, hogy hpv gyanú.

egyébként a nőgyógyászom azt mondta, hogy ezek a P-s eredmények nem mérvadók, sokkal inkább a konkrétum a lényeg, hogy mi miatt, milyen fokú az elváltozás.

2022. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De akkor a rakszuresbol kiderul, ha valami komolyabb van, nem marad rejtve?
2022. jan. 17. 20:11
 14/16 anonim ***** válasza:
igen, nagy valószínűséggel
2022. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia! Voltál azóta orvosnál? Nekem december óta van ilyen barnás folyásom, cytologia gyulladás, Asc-Us. Ultrahang rendben. Most abrasiom lesz mivel már elég régóta tart. Neked rendbejött?
2022. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Szia! Voltam igen, nekem talalt a doki egy par centis cisztat a petefeszkemen, valoszinu az okozta ezt, mert ahogy felszivodott ugy megszunt a barnazas, verezgetes is. A rakszures negativ lett.
2022. márc. 25. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!