Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igen nagy butasagot csinaltam...

Igen nagy butasagot csinaltam a mult heten. A parom szuleresnapjara kioltoztem. Nagyon szereti a neccharisnyat rajtam. Szoval kitettem magamert. Neccgarisnya miniszoknya. Felfazasra sueretnek tanacsot kerni. Jo otlet?

Figyelt kérdés
2022. jan. 24. 08:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt hittem etterem de egy nagy seta es forraltborozas a Balatonparton. Nem veszes a felfazas de erzem a tobb oras kintlet uldogeles hatasat
2022. jan. 24. 08:22
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

[link]

Vagy valami ehhez hasonlót. Ami még használ, az a tőzegáfonya.

illetve igyál sok folyadékot, és pisilj sokat, tudom, hogy valószínűleg fájdalmas most, viszont segít.

2022. jan. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andizsuzsi ***** válasza:
79%

"Azt hittem etterem de egy nagy seta es forraltborozas a Balatonparton."


Kommunikáció? Nem ért a párod a szóból? Hamár a szemének nem hisz, és nem látja meg, hogy erősen alulöltöztél a programhoz, akkor te miért nem bírtál szólni, hogy fázol? Komolyan képes voltál neccharisnyában, miniszoknyában kint üldögélni?


Menj orvoshoz.

[link]

2022. jan. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Legközelebb mondd meg neki hogy mosson kezet mielőtt a bugyidba nyulkál, es akkor nem fogsz "felfázni".
2022. jan. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem is értem.

A párod degenerált, hogy nem képes rád szólni, hogy öltözz fel, mert külső program lesz?


De neked is lehetne annyi eszed, hogyha fázol, akkor hazamentek.

2022. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!