Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanyok. Van meg rajtam kivul...

Lanyok. Van meg rajtam kivul aki rovid nyari ruhaban vagy polo es miniszoknyaban jar? Reggel kicsit huvos van de elviselheto. Nem vagyok fazos tipus es a hideget jobban viselem mint a meleget

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 06:57
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Én nagyon fázós vagyok, de vannak jó kis harisnyáim hozzá 😊
2021. szept. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Én is abban járok még.
2021. szept. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én simán felhúzom az ilyet télen is. Van harisnyám, vastagabb is, nem fázok benne, illetve felülre pedig úgy is tudok húzni pulcsit, kabátot. De most még harisnyára, se semmi ilyenre szükség.
2021. szept. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam így menni, persze. Ha hűvös van reggel egy combzoknit veszek fel és már nem is fázom. :)
2021. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már nem szoktam, nagyon fázós vagyok. De irigylem azt aki nem, szerintem jól néz ki harisnyával is. 24/L
2021. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

fázós vagyok.

rövid nyári ruhákat nem hordok, legalábbis nagyon vékony anyagúakat, mert azok szerintem furcsán néznek ki harisnyával.

póló-miniszoknya kombüt télen is szoktam hordani harisnyával - ha nem ilyen nagyon vékony anyagú a szoknya megintcsak. De szerintem csak egy szoknyám van ammi kifejezetten nyári, a többit egész évben szoktam hordani

2021. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
még én is nyári ruhákban járok, elég jó idők vannak mostanság :D
2021. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is inkább reggel fázom egy kicsit, mint egész nap melegem legyen. Még nyári öltözetben járok én is. Igaz én sem vagyok fázós, amikor mások már őszi ruhákban járnak, én még megvagyok a nyáriban.
2021. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!