Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki meddig szedte a fogamzásgát...

Ki meddig szedte a fogamzásgátlót és ha abba hagyta volt e mellekhatás?

Figyelt kérdés

2022. jan. 28. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Leghosszabb ideig 12 éven keresztül. Amikor abbahagytam, a következö alkalommal már a megszokott idöben jött meg a menzeszem, három hónap múlva eldöntöttük, akarunk egy gyereket, egyböl összejött.
2022. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 ik honapja nem szedem. Azota meg nem jott ossze a baba. Elso honapba 25 napra masodik honapba 28 napra es a harmadik honapba 32 napra jott meg. Negyedik honapba vagyok es most lesz a nem vart a napokban. Ami szamomra ujdonsag es a gyogyszer elott nem volt ez a felidos fajdalom. Hat elso honapban mikor beindult az egesz szervezetem olyan szinten huzodott az alhasam hogy jarni alig birtam. Masodik honapra gyengebb volt de mind a ketto esetnel felidotol mensiig igen csak vegig fajt a hasam . Plusz a mellbimbom ami szinten egy uj erzes volt. Masodik verzesem nagy fajdalommal jott abban a pillanatban amikor megjott szinte menni aligbirtam. Harmadik honapom is ugyan is alakult csak annyi volt az elteres hogy 2 napig volt menstruaciom. Ezert dokihoz is fordultam.. kb a ciklus 9 ik napjan volt 14 mm es dominans tuszo mereteinek megfeleloen kiszamitva mire elerte a 20- 22 mm ert 2 napig feszult a hasam es ennyi volt. Napokba szurkalo erzest ereztem plusz mell fajdalom. Most varok. Ezeket azert irtam le mert nekem semmi ilyen problemam nem volt a gyogyszer elott. De igy hogy abba hagytam durvan erzem hogy mikor hol haladok. Doki szerint igy van rendben. Egyebkent harmadik.honapba vettem eszre a hajhullast. Zsirosabb a borom a hajam ezen felul elo elo jonnek pattanasok de ritkan hiszen elotte sem voltam az. Inkabb ez a zsiros bor ami zavaro. Persze a mensis fajdalom is visszajott. Na de inkabb az hogy mindig kesobb jon meg.
2022. jan. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 év után hagytam abba. Akkor kimaradt kb 6 hétig, de azóta rendben van, bár a ciklus hosszú, 30-35 naposak. Pozitívum hogy a vérzés mennyiége nem nőtt meg mint vártam, és az időtartam sem nőtt, 4 nap az egzész.
2022. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 év után hagytam abba, rendesen megjött utána, nem volt jelentős mellékhatás. A lecsökkent libidóm visszaállt a normál szintre, de ezt más is okozhatta.
2022. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!