Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van ha valaki fájdalomcsill...

Mi van ha valaki fájdalomcsillapítót szed terhesen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok terhes, de azon gondolkodtam, hogy ha fogamzásgátló tabletta mellett valahogy mégis besikerülne egy baba, akkor mennyi esélye lenne arra, hogy valamilyen rendellenesessége legyen?

Igen, tudom, veszélyes, ezt meg azt okozhat.


Na most nekem pl rendszeresen migrénes fejfájásom van. Ha most pl 2 hónapos terhes lennék, a magzat kb minden héten találkozott volna már egy-egy tabletta Voltarennel, Ibuflammal stb…

Ilyenkor mennyi az esélye a rendellenességnek? Ezek kimutathatóak még 12 hetes kor előtt, míg elvetethető, vagy csak ha majd megszületik a baba?


2022. jan. 29. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 4 hetesen derül ki, hogy valaki terhes. Onnantól meg olyan gyógyszert szabad csak szedni, ami terhesség alatt is szedhető.
2022. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyire rettegsz, akkor minden honapban tesztelj, problema megoldva.
2022. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
12. hétig nem ajánlják a gyógyszereket mert ilyenkor fejlődik ki minden. Ha kibírhatatlanul fáj akkor Algopyrint vagy apa a dőlt lehet bevenni, ezt szabad terhesen.
2022. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

Na jól átírta a telefonom😅

Apa a dőlt=Panadol

2022. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!