Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fájdalomcsillapítót...

Milyen fájdalomcsillapítót szedhetek terhesen?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy Panadolt lehet, és az 500mg Paracetamol tartalmú gyógyszer. Nos, nekem Panadol nincs itthon, viszont van egy ugyanilyen hatóanyagú külföldön vett gyógyszerem. Helyettesíthető ezzel?

(2. Trimeszter)


2020. máj. 17. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Panadolt!
2020. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs mist olvastam el végig! Ha a hatóanyag ugyan az akkor szedhwted!
2020. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy beveheted, arra figyelj, hogy kombinált Hatóanyagú ne legyen, vagyis csak paracetamol legyen benne.
2020. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Elkellene olvasni a gyógyszer ajánlót,hogy terhesség alatt szedhetö e.
2020. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es! Az összes gyógyszertájékoztatón, ami nem kimondottan tiltólistás, csak annyi áll, hogy konzultálj az orvosoddal, akkor is ha szedhető. Másrészt említettem, hogy külföldi, és pont nem beszélek spanyolul.
2020. máj. 17. 17:24
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező.4-es vagyok.

Kilehet bírni egy kis fejfájás.A szülési fájdalom az mellett semmi 😉

2020. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Paracetamol hatóanyagút mindegy mi a gyógyszer neve, szedhetsz.

Egyedül a 2. trimeszterben, de a metamizol-nátrium is szedhető (algopyrin pl, 3. trimeszterben már azt ne szedd)

2020. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tegnap 17:28 akkor neked valszeg még nem volt olyan fejfájásod, mint nekem. Amikor nem tudsz felkelni az ágyból és jelzem semmi szervi oka nincsen.
2020. máj. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy a fejem fáj, nem tudom honnan veszitek. Bokaficam. Nem túl kellemes, az is lehet, hogy elszakadt a szalag. Minden pozícióban baromira fáj, az meg hogy felkeljek az ágyból, kizárt.
2020. máj. 18. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!