Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért vérezhetek még?

Mért vérezhetek még?

Figyelt kérdés
Lassan 18 leszek a menstruációm szépen időben szokott megjönni meg végződni, de az utóbbi mensim kezdete első kettő nap eléggé barnás volt a vérem volt már hasonló, de nem 2 napig. Most szerdán vége lett a ciklusnak pénteken amikor csináltuk még egy pici vér még jött, gondoltam tisztulás most meg vasárnap van csináltunk egy negatív tesztet mert érdekes volt a barna vérzés és voltak érdekes dolgok a hónapban. Ki volt szakadva, de időben észre vettük... És most vasárnap elmentem mosdóba és ahogy kitöröltem vizes vér volt elől... Lehet, hogy a tesztet is befolyásolta? Meg mi lehet ez a vér? Tisztulás max 1-2 napig szoktuk látni a vért... Lehet terhesség jelei?...

2022. jan. 30. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, hiszen menstruáltál, és van negatív teszted is. Inkább hormonzavar, vagy durvák voltatok, ha egyszer fordul elő nem érdemes vele foglalkozni, de ha rendszeres akkor menj el nőgyógyászhoz.
2022. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!