Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum kúra, pecsételő...

Antibiotikum kúra, pecsételő vérzés, negatív terhességi teszt, az antibiotikum a bűnös?

Figyelt kérdés

Egy hónapja antibiotikum kúrán vagyok (bőrgyógyászati), pontosan megjött de nagyrészt inkább alvadt vérből és barna folyásból állt az egész, nem is tartott csak egy pár napig (jóval gyengébb és rövidebb volt a szokákosnál).

Persze rögtön elkezdtem pánikolni, hogy mi lesz ha terhes vagyok stbstb

Igazábol az utolsó alkalom egy hónapja történt és nem is termékeny napon, úgyhogy túl sok esély nincs rá. Egy héttel a “mensi” után vettem tesztet, negatív lett. De folyton éhesnek érzem magam ami kicsit megijeszt bár magas a savam és lehet hogy az állandó stressztől túltermelődött.

Valaki valami tipp? Az antibiotikum lehet a bűnös?



2022. jan. 30. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen antibiotikum?
2022. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem az antibiotikum, hanem a betegség, amire szedted.
2022. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tenutan kapszula (még mindig szedem)

De koronás is voltam (kb 3hete) és arra is Antibiotikumot meg más gyógyszereket szedtem.

2022. jan. 31. 16:12
 4/8 A kérdező kommentje:

Egy kicsit görcsöl a hasam és olyan érzésem van mintha meg akarna jönni, bár olvastam hogy másoknál is volt ilyen (barnás vérzés 1-2nap aztán pár nap mulva rendesen megjött) gyógyszer hatására.

Terhességnek nem hinném mivel 4hét után a teszt már kimutatná szerintem

2022. jan. 31. 16:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha negatív a teszted 1 hónap után nyilván nem vagy terhes. A vérzés egyébként sem terhes tünet.

A betegség összezavarja a hormon háztartásod. Ezek szerint a betegtájékoztató szerint az aknéra szedett szar is.

2022. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az számíthat hogy csak 5-6percig vártam a teszttel? 1hónap után már nem korai terhesség lenne úgyhogy szerintem kimutatná ennyi idő alatt is, ugye?

Most fáj a hasam egy kicsit meg oldalt a melleim de arra gondolok hogy lehet újra megjön csak rendesen.

2022. febr. 3. 18:54
 7/8 anonim ***** válasza:
A teszt 14 nappal aktus után kimutatja, és 2 perc alatt ad eredményt. Csinálj még egyet, ha aggódsz.
2022. febr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megjött, újra. Úgy látszik a Tenutan kapszula játszadozik velem :)

Akinek ilyesmi problémája van, az megnyugodhat egy kicsit.

A pecsételő vérzés nem ok a terhességi aggodalomra egy pár nap múlva nekem megjött (most normálisan) ha ezt a gyógyszert szedi. Persze nem mindenki egyforma :)

2022. febr. 5. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!