Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Harmadik oltás hatására...

Harmadik oltás hatására kimaradhat-e a menstruáció?

Figyelt kérdés
Két hónappal ezelőtt kaptam meg a harmadik oltásomat. Jelenleg egy hete késik és a görcsöket leszámítva semmilyen tünet nincs. Anyukám szerint lehet az oltás miatt, mert neki is kimaradt utána egy és hasonlóan az én esetemhez, neki is görcsölt a hasa, de nem jött meg. Lehetséges, hogy az oltás miatt késik, esetleg kimarad? 19/l

2022. febr. 7. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges, hanem kb 100%. Annyira gyakori, hogy már szimplán elhajtanak vele a nőgyógyászaton.


[link]


Keress rá itt a menstruációra, vagy csak olvasgass bele a posztokba.

2022. febr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szomorú ilyeneket olvasni :( Az oltás mindenre hatással van
2022. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki bizony.Azóta sem normális a ciklusom,bár én azt sem bánnám ha már örökre elmúlna.De a lányom nem lesz beoltva az biztos.
2022. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Főképp az mRNS alapú vakcináknál jellemző ez. Elég sok lányt/nőt érint. Nem csak a 3. esetében, már az első után is. Van, akinek visszaáll 1-3 hónapon belül a rend, van akinek több kell. Remélhetőleg nem marad fenn ez az állapot hosszabb távon. Nőgyógyásszal esetleg érdemes konzultálni de valószínűleg nem fog tudni kezdeni vele semmit (azon kívül, hogy mondja, hogy az oltás miatt van).
2022. febr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elkezdődött ez a barnázás, ami szokott, úgyhogy valószínűleg ma vagy holnap már megjön. :)
2022. febr. 8. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azóta össze-vissza van menstruációm (mrns-t kaptam). Senkit nem érdekel, senki szóba nem hozza az oltással, akinél eddig jártam orvos... elkeserítő.
2022. febr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Neked csak Laci válasza:

#6 az orvosoknak pedig összefüggésbe kéne hozniuk az oltással, hiszen rengeteg újság megírta már (hvg, 444, portfolio stb), nem összeesküvés elmélet.

[link]

2022. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!