Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen orvoshoz menjek ezzel?

Milyen orvoshoz menjek ezzel?

Figyelt kérdés

Szóval a bal oldali lágyéki nyirokcsomóm be van szerintem gyulladva, mivel érintésre fájdalmas. Színre ilyen feketés-lilás és duzzadt is. Ez kb 1 hónappal ezelőtt kezdődött és azóta se nem javult se nem rosszabbodott.


Nem volt mostanában semmilyen fertőzésem ( legalábbis nem éreztem), nemi életet soha nem éltem (18 vagyok, tudom le vagyok maradva xd)


Ezzel nőgyógyászhoz, bőrgyógyászhoz vagy kihez menjek? ( háziorvos kilőve, csak és kizárólag telefonon rendel xd)

Mert kicsit már aggaszt hogy semmi változás nem történt.



2022. febr. 12. 00:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Miért van kilőve a háziorvos? Hívd fel és adjon beutalót ahova kell. Ezzel valószínűleg onkológiára küld, vagy ultrahangra.
2022. febr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sebészet.
2022. febr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jajj, ezekkel a válaszokkal kissé megijesztettetek, főleg az onkologiával. De köszönöm a gyors válaszokat.
2022. febr. 12. 00:54
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem hasi (méhed környéke) fájdalmad van akkor fölösleges nőgyógyászhoz menni. Az ilyeneket ultrahangozzák és, ha van valami akkor onkológián kivizsgálják. De a háziorvos ad beutalót, őt nem tudod kikerülni.
2022. febr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is😊
2022. febr. 12. 01:00
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
1,4 Minek lovagolsz az onkológián? Halálra akarod ijeszteni a kérdezőt? Nagyon nem ott vizsgálják ki!
2022. febr. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert hülye vagy és azt se tudod mit beszélsz
2022. febr. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na mi lett ?
2022. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Háziorvosnak pontosan az a dolga, hogy erre a kérdésedre válaszoljon.
2022. febr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Jaj és előző vagyok, onkológiának ehhez semmi köze. Jó is lenne, ha a daganatos áttét fájna, mert előbb felismernénk, de nem ez a helyzet. Úgyhogy nem kell megijedni. De azért egy hónapot nem kellett volna várni vele.
2022. febr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!