Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen tünetekkel milyen...

Ilyen tünetekkel milyen orvoshoz menjek és hogyan?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, 2 éve élek nemi életet a barátommal, óvszerrel védekezünk mindig. A menstruációm mindig nagyon pontos volt, 1 hétig tartott. November óta teljesen felborult az egész, és nem tudom mitől lehet. Szakítottunk októberben a barátommal, azóta nincs más, tehát nemi életet sem élek, viszont más nem változott. Az utóbbi 2 alkalommal viszont nem is pontosan jött meg, plusz a menstruációm előtt is, és utána is barnáztam napokig. Konkrétan a hónap felében véreztem. Először úgy voltam vele hogy egyszer előfordulhat, de ez már a második alkalom, úgyhogy szeretnék elmenni orvoshoz. Pesten vagyok egyetemista, viszont vidéken élek, oda van bejelentve a lakcímem. Január végén el szeretném intézni, hogy az ideiglenes címem ide legyen bejelentve. Úgy már tudod itt is menni orvoshoz? Nőgyógyászhoz jelentkezzek be? Így, hogy nem tudom mikor fogok menstruálni, hogy kérjek időpontot?
2022. jan. 6. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Mivel a női nemi szervek megbetegedéseivel a nőgyógyász foglalkozik, elég fura volna, ha szemészhez kérnél időpontot...

Mivel vérzésgonddal mennél, bármilyen időpont jó.

2022. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Menstruáció alatt is végeznek vizsgálatot, ha épp úgy jön ki.

Lehet a szakítás okozta stressz miatt borult fel a ciklusod, de kb bármi okozhatta, akár egy megbetegedés is.

A bejelentett ideiglenes lakcímmel tudsz majd menni az ahhoz tartozó nőgyógyászati ambulanciára, igen.

2022. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!