Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betegség vagy baba van a...

Betegség vagy baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Lassan 1 hónapja késik a menstruációm. A barátommal mindig óvszerrel védekezünk, ki is húzza mielőtt elélvezz. Mindig leellenőrizzük az óvszert is, de eddig hibát még sosem találtunk rajta . Barna folyásom van amióta nem jött meg, néha több néha alig van. Csináltam teszteket, negatív lett. A menstruációm nem mindig pontos, napokat szokott késni. Mostanában sokat járok pisilni, nagyon ideges vagyok, mennyi az esély, hogy teherbe estem volna ? Vagy csak az idegtől pisilek annyit? Még nem szeretnék babát, mert fiatalok vagyunk.. Köszönöm előre a segítséget. 20/L

2022. febr. 12. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Betegség lesz. Statisztikailag elenyészően kicsi az esélye a terhességnek, ha igaz, amiket itt leírtál. A nőgyógyászod majd segít kideríteni, mert ugye kértél időpontot kontrollra, most, hogy 1 hónapja késik és szokatlan barna folyásod van?
2022. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lenne orvoshoz menni. Komolyan, nem is értem, szerinted hogy kéne nekünk innen megmondani, hogy neked most babád lesz, vagy csak sima fertőzés, esetleg hormonzavar?
2022. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 NTBS ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. A tüneted alapján viszont lehet, hogy valamit összeszedtél (fertőzés, felfázás). Minél hamarabb menj nőgyógyászhoz, mert nagyobb baj is lehet, ha elhanyagolod.
2022. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jövőhéten mindenképp elmegyek, csak mostanában nagyon elfoglalt vagyok, és nem volt időm.
2022. febr. 12. 16:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, biztosan nem vagy terhes. Amúgy lehet csak egy sima fertőzés ami elmúlik 1-2het alatt, vagy ha sokat pisilsz akkor lehet felfáztál.
2022. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló, és gyulladás volt a háttérben, antibigyó+kenőcs elmúlasztotta.
2022. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.. Nagyon nyugtalan vagyok... Ez végett
2022. febr. 12. 19:37
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Oltástól is lehet…
2022. febr. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Novemberben oltottak, akkor épp megvolt, utána pontosan meg is jött..
2022. febr. 13. 08:29
 10/11 VandUwU válasza:
végül megoldódott? / elmentél dokihoz? :D
2022. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!