Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lassan 4 hete szültem császárr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kardos-Varga Klaudia kérdése:

Lassan 4 hete szültem császárral. Még nem tudok szoptatni a baba betegsége miatt, de fejem a tejet rendesen. Ezesetben is szinte kizárt a teherbe esés?

Figyelt kérdés
Mielött kikezdenétek, tudom, h nem nagyon szabad szexelni 6 hétig...., de nem tehettünk ellene!! :)
2013. márc. 28. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

minden nő és minden terhesség más

ált szoptatás alatt nem jön meg a menstruáció, de nekem a szárász után, mire mentem a 6 hetes vizsgálatra, már meg is jött és el is múlt, hiába szoptattam,

így nem tudom Nálad mik az esélyek N

2013. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sok nő esik teherbe szoptatás alatt. De persze elég kicsi az eélye 4 hét után. Bár én ismertem egy nőt aki igy volt. Nem fájt amugy ilyen hamar az együttlét? Egyébként sok országban nem mondják a 6 hetet hanem azt hogy amig vérzik, tisztul a szervezet addig tilos. Van aki 2 hétig vérzik, van aki 8 hétig, ember függő.
2013. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

olvass utána!

Első fél évben, ha 3 óránként szoptatsz, nincs meg a rendes menstruáció, akkor elvileg nem lehetsz terhes. De én is láttam már 10 hónap korkült, úgyhogy inkább húzzon a pasi gumit. Persze ilyenkor a fertőzésveszély miatt nem lehet szexelni elvileg, ha nem félted a méhedet, hogy összeszedsz valamit, akkor csináld.

2013. márc. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
ha a párom szülne biztos egy jó darabig nem tudnák nőként ránézni.. pedig imádom őt...
2013. márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hanariko ***** válasza:
utolsó, előttem szóló: megkérdezhetem hogy miért? elvégre nem attól (is) nő a nő, hogy szül és életed ad? vagy esztétikailag lenne visszataszító a hasa, melle? o.O
2013. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%

két okból:

1. miután szül nekem, onnantól kezdve egy anyát látok benne, akire nem egészen úgy és közel sem annyiszor állna fel a nemiszervem...

2. a szülés igénybe veszi a hüvelyt... a terhességi csíkok ellen persze lehet tenni, a másik borzalom viszont hogy a melleiből tej csordogál...

egyik haveromnak már ellett a nője.. és elég részletesen ecsetelte nekem, hogy mi volt.. és bevallom őszintén többször felfordult a gyomrom...

szép a női test.. de nem minden helyzetben.

2013. márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez tévhit h nem lehet teherbe esni. Exem és a tesója között 11 hónap volt... az ő anyja is szoptatás alatt esett teherbe.


Inkább védekezz.

2013. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Srác, aki undorodsz.... Nem minden terhesség végzödik terhescsíkokkal és nem minden szülés hüvelyi úton történik!!!! Az enyém sem...( ilyen esetben pedig nincs igénybe véve a nö nemi szerve) Minden esetre sajnálni fogom a nöt, aki neked fog "elleni" hogy a szavaiddal éljek... A többieknek köszönöm a válaszokat.Ha ezt most megúszom, ígérem jó leszek és védekezek!!! :))))
2013. márc. 28. 19:20
 9/11 A kérdező kommentje:
3. válaszadó.... hogy a kérdésedre feleljek én is.Nem fájt, de még kellemetlen sem volt. Öszintén szólva a vérzésem pont 2 hét elmúltán szünt meg TELJESEN, ezért is mertünk vállalkozni egy kis.. ;)
2013. márc. 28. 19:27
 10/11 Hanariko ***** válasza:
igen ez az "elleni" szó nekem is nagyon kiszúrta a szemem. vagy nagyon menőnek és lazának akar látszani (ami elég nevetségesen jön le) vagy semmi tisztelet benne a nők iránt.
2013. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!