Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 21 évesen, ha még szűz vagyok...

21 évesen, ha még szűz vagyok és semmi különösebb panaszom nincs érdemes elmenni nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Egyszer már 17 évesen voltam menstruációs fájdalmak miatt, de ott ugye mivel szűz voltam nem igazán tudott megvizsgálni.

Pár hete egy-ket nap erejéig tapasztaltam viszketést, az viszont hamar elmúlt, így nem kértem időpontot. Mégis egyre jobban azt érzem ideje lenne már elmennem, hogy "minden rendben van-e".

Van valamilyen rutin vizsgálat amit ilyenkor elvégeznek, vagy szerintetek felesleges lenne?



2022. febr. 12. 20:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
10: magánrendelés? Én úgy választottam ki a nőgyógyászom,hogy online igyekeztem több forrásból utána nézni, információt szerezni róla milyen,mennyi. Nem csalódtam, évek óta ugyanahhoz járok és évente egyszer nem is vészes az összeg.
2022. febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
10es vagyok, köszi utánajárok.
2022. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha Bp-i vagy, akkor Dr. Fedina Laurát tudom ajánlani. :)
2022. febr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Fárasztó96 ***** válasza:
Vidék, Kiskunhalas és környéke érdekelne
2022. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha máskor is tapasztalsz majd viszketést, menj el, tünet nélkül viszont felesleges. Rákszűrésre a nemi élet megkezdése után kell. Ultrahangot panasz nélkül maximum magánban fognak csinálni, aminek semmi értelme, ha nincs semmi bajod.
2022. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!