Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan nő,aki 10 év...

Van itt olyan nő,aki 10 év fogamzásgátló szedés után,tette le a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Mik voltak a tapasztalatok utána? Teherbe tudtatok esni könnyen? Ciklus mikor rendeződött?

2022. febr. 13. 12:14
 1/8 flora08 ***** válasza:
100%
12 évig szedtem. Nagyon féltem attól,hogy felborul a ciklusom, de egész jól beállt. Több, mint egy éves szünetet tartottam, mielőtt úgy döntöttünk, nem védekezünk, jöhet a baba. Ez idő alatt rendszeres volt a vérzésem, egyszer késett 10 napot, és talán kétszer tapasztaltam kevés pecsételő vérzést. Amiatt is aggódtam, hogy amikor megjön, rosszabbul viselem majd (hasgörcs, fejfájás, émelygés), de szerencsére ezzel sem volt gond. Az első hónapban összejött a baba. Bár ezt a tablettaszedés már nem befolyásolta, jó sok idő eltelt közben.
2022. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az egy éves szünet alatt óvszerrel védekeztetek?
2022. febr. 13. 14:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Hány evesen kezdted, és hány evesen tetted le?
2022. febr. 13. 14:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2022. febr. 13. 14:05
 5/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Én 12 évig szedtem, 2 éve hagytam abba, a ciklusommal nem volt/nincs semmi baj,(de az óramű pontosság megszűnt)🙂

Viszont több mint egy éve rajta vagyunk a baba témán,ami eddig még nem sikerült-(ezért endo gyanus vagyok)

+pár hete voltam dokinál lett/van egy 5cm-es cisztám.

Ha megjön mennem kell vérvételre...most itt tartok.

Kicsit elkeseredtem, de kíváncsi leszek az eredményekre.

2022. márc. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Húha :( kitartást kívánok!


Hány éves vagy?

2022. márc. 3. 14:30
 7/8 anonim válasza:

Köszi

32

2022. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én decemberben hagytam abba, azóta kb 3 havonta jön meg, tehát nem éppen tankönyvszerű a helyzet. Nem védekezünk azóta, de nyilván mivel fogalmam sincs, mikor van (van-e egyáltalán) peteérésem, így eddig nem estem teherbe. Az egy évet megvárom, ha addig sem áll be rendesen, és nem jön gyerek sem, akkor kivizsgáltatom magam. 33 vagyok amúgy.
2022. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!