Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozza a nem szűnő hüvelyi...

Mi okozza a nem szűnő hüvelyi folyást?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta hüvelyi folyással küzdök, amelyre nem találnak okot. Voltam orvosoknál de nem találtak semmit ami a tünetemet okozhatja. Volt kérve tenyésztés többször is, amik azonban nem mutattak ki semmit. Írtak fel kupokat is remélve hogy a teszteredmény a hibás de semmi nem használt. Nem tapasztaltam a folyás és a ciklus között összefüggést, állandóan jelen van. Néha úgy tűnik hogy délután- este fele mintha kevesebb lenne és napközben jelentkezne a több folyás.

Színes sárgás fehéres, nyálkás néha krémes állagú. Nem okoz semmi panaszt, nem viszket nem fáj, nincs kellemetlen szaga.

A válaszokat előre is köszönöm. 24/L



2022. febr. 15. 13:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Megvizsgáltak többször is. Azt mondták hogy minden szervem szép és egészséges ultrahangon is és helyi vizsgálat során is.
2022. febr. 15. 19:30
 12/14 anonim ***** válasza:

Zavaró de teljesen egészséges! Minden nőnek van. Nekem is, ami szr, de ezzel együtt kell élnünk.


Amíg nem büdös, zöldes, szürkés, túrós állagú, hanem kicsit krémes, az teljesen oké.

Egyébként erre való a tisztasági betét.

2022. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Rendszeresen használok tisztasági betétet. Sajnos nélküle nagyon kellemetlenek lennének a mindennapok.
2022. febr. 16. 18:59
 14/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy olyan társadalomban élünk, ahol annyira a tökélyre törekszünk, hogy ilyen normális dolgok miatt kivizsgálnak és kellemetlennek tartják az emberek. És olyannyira nem beszélünk róla, hogy az emberek nem tudják, hogy mindenkinek van. Kinek több, kinek kevesebb. Szerintem csodálatos, ahogy a hüvely ilyen úton képes önmagát tisztítani, az lenne a rossz, ha nem lenne hüvelyváladék.
2022. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!