Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehetne megszüntetni az...

Hogy lehetne megszüntetni az erős és szagos hüvelyi folyást?

Figyelt kérdés
Régóta problémákat okoz, hogy erős tojásfehérje jellegű szagos folyásom van ami néha úgy ömlik ki belőlem mintha egy erős adag pisi lenne csak sűrűbb. És általában pisilés után közvetlen de napközben is. Sokszor volt kellemetlen pillanat mikor voltam vásárolni és mentem wc-re, végeztem kijöttem és egy mozdulat és éreztem hogy befolyt a folyás. Ez váltja ki nálam a szorongást első sorban, mert félek, hogy mások is érezhetik a szagát és volt ezzel már korábban kellemetlen szituációm így nem légből kapott képzelgés, érezték sajnos. Régen tudtam egyszerűen bugyiban lenni egész nap városban úgy, hogy nem használtam semmi betétet és nem izgultam, hogy befolyik de most mindig ezen feszülök. Voltam orvosnál de semmi gyógyszer nem segített eddig. Még van ezen kívül erős viszketés a bőr egyik oldalán, és pikkelyszerű hámlás. Visszamegyek holnap az orvoshoz és hátha most szerencsével járok, de ha nem, hogy lehetne házilag vagy vény nélküli gyógyszerekkel, extra vitaminokkal helyrehozni ezt ha semmi orvos nem tud segíteni nekem? Rendesen próbálok zuhanyozni, tisztálkodni sőt indulások előtt mindig zuhanyzok úgy el se megyek még 5 perc közeli helyre sem, mert tisztának kell éreznem magam. Sőt néha a menstruációs vérzésemet is néha beképzelem hogy érzem és látom, hogy mások is szagolgatnak de ezt lehet beképzelem, a vérzésnél mert mindig cserélek, csak néha erős adag szokott befolyni és akkor az egész olyan. Mit tanácsoltok, hogy küzdjek ellene? Nem élek nemi életet és nincs társam sőt szexelni se szexeltem sosem. 24L vagyok.

2021. okt. 3. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ragaszkodj hozzá holnap, hogy csináljon tenyésztést, mert nem javul a helyzet.
2021. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!