Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász már látta volna,...

A nőgyógyász már látta volna, ha gond lenne?

Figyelt kérdés

Éppen tegnap jött meg a menstruációm, ami teljesen normális volt. Elvétve láttam benne apró vérdarabkákat, tudtam, hogy az a méhnyálkahártya lesz, ahogyan leválik. Ma azonban, egyre jobban kezdtem el vérezni és ez a darabkák is nagyobbak lettek. Fájdalmat nem érzek, csak nagyon tompa görcsölést, de mondhatni semmit.

Több ismerősöm is említette, hogy mikor nekik nagyobb vérdarabok jelentek meg menstruáció alatt, miómát találtak náluk.

Azonban pontosan egy hete voltam nőgyógyásznál rákszűrésen. Uh-zott is, semmit nem látott.

Így a kérdésem az lenne, hogy lehetséges hogy ilyen kis idő alatt alakul ki a mióma? Esetleg ha valami elváltozás lenne, akkor azt az eredmény ki fogja mutatni?



Megjegyzésként még ideírom, hogy pár hónappal ezelőtt volt egy ciszta műtétem. A dokim elmondta, hogy emiatt lehet némi probléma a menstruációval míg helyre rázódik. Volt egy hónap amikor kevesebb volt, vagy amikor alig tartott 3 napig. Tehát akár befolyásolhatja ezt a vér darabokat a hormonzavar is, vagy ennek nem sok köze van a dologhoz?



2022. febr. 17. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Túlparázod, ez egy normális menstruáció. 1 hét alatt mióma nem alakul ki.
2022. febr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen erre voltam kíváncsi részben, köszönöm :)
2022. febr. 17. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!