Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kipróbáltam a tampont, de...

Kipróbáltam a tampont, de nekem nagyon fáj, rosszul csináltam?

Figyelt kérdés
Elvileg addig kell nyomni, ameddig nem érzed, de én nyomkodtam elég sokáog, és fájt mikor jarkaltam, ülés közben mégjobban. Van olyan is hogy tulságosan felnyomtam? Mert én mindig érzem hogy ott van. (szuz vagyok)

2022. febr. 19. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Inkabb nem nyomtad fel elegge... akkor tud fajni, mert a hüvelybejárat izmaba belelóg.
2022. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Nyomd fel jobban.Én utálom és betétet használok inkább.

Csak akkor használom ha nagyon muszáj

2022. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Ob silk touch ot próbáld ki.
2022. febr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabadna érezni , nincs elég mélyen valószínűleg . Egy darabig egyenesen felfelé, aztán ha érzed az ellenállást utána hátrafelé kell nyomni ameddig bírod.
2022. febr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem nyomtad fel eléggé, azért érzed.


Ha rendesen felmegy (tampon + majdnem a teljes ujjad - nekem legalábbis), akkor van jó helyen.


A hüvelyed nem nyílegynes cső, hanem ide-oda picit dől, plusz ha szárazabb vagy, már nem fogod tudni felnyomni.

2022. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat!
2022. febr. 21. 17:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Méretet nem írtál, de próbálkozz minivel, nekem az vált be amikor szűzként először próbálkoztam vele.
2022. febr. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Minivel próbáltam, igen
2022. márc. 1. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!