Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan aki kipróbálta...

Essemm12345 kérdése:

Van itt olyan aki kipróbálta a drogot? Egy honapja csinaltam (kristály és alitolag füstölö is volt) Azota gyorsnak látom a mozgo dolgokat Maradandot okozot?

Figyelt kérdés

Volt már így valakivel

Maradandó ez a dolog



#drog #Gyorsan mozognak a dolgok
2021. máj. 9. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Néha kell 2 hónap is mire teljesen vissza áll a normális állapot. Főleg ezeknél a dizájner drogoknál. (Egy függő.)

Szóval még ne add fel. Adj magadnak időt. És ne stresszelj ;)

2021. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amúgy én intravénás drogfüggő vagyok. Életem során 6 halálközeli élményem volt túladagolás miatt. Ezeket ha túlnyomja valaki van hogy 2 hónapig még mosolyogni sem tud. Én konkrétan dadogtam, remegtem, görcsöltem, és biztos voltam benne hogy maradandó károsodásom lett. Azt hittem sosem jövök helyre, hiszen egy tartós állapotnak tűnt. 2 hónap kellett hozzá - de elmúlt.

Szóval 1 hónap még nem a világ vége..

2021. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És lesz annyi eszed hogy nem használod újra????Vagy inkább menő narkós leszel??
2021. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy meritek kipróbálni ezt a sok szart.. nem is értem. Hogy a kérdésre valaszoljak
2021. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, szóval hogy a kérdésre válaszoljak, nem tudom.
2021. máj. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nem védeni akarom magam csak ugye az ember néha hibázik és megszívja ha olyan a hiba azért nyultam hozzá mert nagyon rosszúl jöttek össze a dolgok gondra gond halmozodott nem azért csináltam mert menőnek akartam tüni vagy mert vonzott a dolog hanem elkeseredetségemben túl sokat ittam és vitt az ár dühömbe ittam ami nagy hiba volt én egy törekvö ember vagyok aki folyton azon van hogyan legyen jobb az élete és szeretek másoknak is segíteni és nagyon könnyen megsajnálok mindenkit nagyon rá stresszeltem a fő gondunkra hogy nem jön össze a baba és kudarcra kudarc jött és rá a többi egyszerre tudom másnak is vannak gondjai és nagy hibát csináltam mett én nem ilyen vagyok és elég szőrnyű szembesűlni azzal h esetleg ez miatt vagyok rosszúl úgy hogy nem vagyok se függő se olyan akinek ez tetszik csak már nagyon rá vok parázva és jól esik ha valaki sorstársként tud nekem pici erőt adni
2021. máj. 9. 21:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egyszer eltoltad ezt a dizájner bullshitet nem lesz semmi bajod.
2021. jún. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kristálynak milyen megvonási tünete van?
ápr. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!