Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba - partner kezelése...

Hüvelygomba - partner kezelése mindenképp?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Hétvégente szoktunk találkozni a baráommal, azonban már hét közepe felé éreztem hogy baj lesz, előjött a jó öreg hüvelygomba, miután ülőfürdőztünk előtte.


Canesten combi semmit sem ért, ezért orvoshoz fordultam ahol kaptam 1-1 szemes flukonazolt amit a barátommal együtt kellett volna bevennem, mivel ő is említette hogy viszket.


Elmondása szerint csak 1 napig érezte utána semmi, azt mondja nincs baja ugyhogy hagyjam a gyogyszerrel... Meglepett, én azért örültem volna ha beveszi ő is.

Létezhet hogy ha át is ment rá, elmúlt neki? Mivel együtt voltunk nyilván tőlem kapta meg, én már jól vagyok szerencsére, de közel a hétvége és baromira nem akarnám hogy visszakapjam, vagy csak én vagyok paranoiás. :(


2022. febr. 23. 01:58
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
A barátod hülye, vetesd be vele a gyógyszert, és hétvégén még ne szexeljetek.
2022. febr. 23. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindenképp, csak ha még tervezel vele szexuális együttlétet. Ha nem, akkor nem kell.
2022. febr. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

pingpong jelenség....

Mindkettőtöket kezelni KELL.

2022. febr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fogamzasgatlotol van, ha szedsz, nem az ulofurdotol.
2022. febr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bevette a gyógyszert, azóta nincs gond ezzel, minden mással viszont annál inkább ezek után.

Köszönöm a válaszokat

2022. márc. 22. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!