Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba esetén kell-e a...

Hüvelygomba esetén kell-e a partnert kezelni, és ha igen akkor mivel?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom írt fel nekem kúpot és tablettát is hüvelygombára, de azt mondta h a páromat nem kell kezelni ugyanis a gomba nem szexuális úton terjed hanem a szervezetünkben van és ha elszaporodik akkor jelentkeznek a tünetek és a szénhidrát, cukor mellőzésével lehet ezt a későbbiekben megakadályozni. Viszont a neten meg mindenhol azt olvastam, h a partnert is kezelni kell, mert visszakapható. Nem tudom már mit higyjek, de ha a partner kezelése mellett döntök, akkor mit javasoltok h kezeljük őt is úgy, h utána ne kapjam vissza? amíg nem kúráltuk ki magunkat mindketten ne is szexeljünk?

2015. ápr. 9. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha óvszert használtok akkor nem kell kezelni a partneredet.

Ha nem használtok, akkor azért érdemes, mert amikor benned volt a gomba, az átmehetett rá és ha nem kezeli akkor visszakaphatod. Kenegesse Canesten krémmel a péniszét és igen, amíg nincs vége a kúrának, addig kerüljétek az együttlétet.

2015. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen őt is kenegetni kell, nehogy oda-vissza fertőzzétek egymást.
2015. ápr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!