Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy ez STD?

Lehetséges, hogy ez STD?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Három éve ugyanaz a szexuális partnerem, egyikünk se lépett félre.


Tegnap égő, viszkető érzést éreztem és fehéres folyást tapasztaltam, ma pedig enyhe pecsételő vérzést. Nekem eszembe se jutott az STD lehetősége, egy barátnőm “viccelődött” vele és most beparáztam.


Pl ha három évvel ezelőtt párom pl elkapta volna mástól (vagy én három éve), az már kijött volna korábban ugye?


Bocsi ha nagyin buta kérdés csak tényleg kicsit bepànikoltam.


Mennyi ideig lappanghat egy STD fertőzés?


Köszi a válaszokat előre is!



2022. febr. 24. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg fertozes. Menj dokihoz.

Hpv,candida lappanghat. Fogamzasgatlo okozhat sorozatos, visszatero gombas fertozest.

2022. febr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fog.gatlon vagyok és évente egyszer van hasonló “élményem”. Akkor esélyes hogy nem stdről van szó?
2022. febr. 24. 00:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mas is lappanghat
2022. febr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A fogamzasgatlo durvan beleavatkozik a szervezeted mukodesebe, konnyebben elkapod a fertozeseket, foleg a gombat. Nekem idovel a hajam is tiszta korpa lett es a nyelvemen szürke bevonat kepzodott,ezeket is gomba okozta. Es allandoan huvelygombam volt, amit persze a parom is elkapott. Sokat veszekedtunk emiatt. Borzalmas volt. Vegul abbahagytam a gyogyszert, 1 ev alatt jottem rendbe, amig kiment a hatasa. Ennek 12 eve. 12 ev alatt nem volt semmilyen huvelyfertozesem.
2022. febr. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Uhhh:/ szuper… Sajnos nekem az abbahagyas nem opció endometriozis miatt:/
2022. febr. 24. 01:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Max. 2 évig. Nemi herpesznek, szemölcsnek a leghosszabb a lappangási ideje.

És valóban, más is lappanghat.

2022. febr. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hagyd abba endó mellett is, mert ez a tabletta csak felületesen elnyomja a tüneteket.
2022. febr. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Most kaptam másik gyógyszert pont azért, mert borzasztóan gorcsoltem, továbbá fog.gatlo céllal is szedem úgyhogy egyelőre nem szeretném abbahagyni.


Koszonom a válaszokat!

2022. febr. 24. 09:43
 9/9 anonim válasza:
100%
Ne aggódj, több mint valószínű hogy nem STD. Nem kaptál el a párodtól semmit.
2022. febr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!